Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

The Blues Is Alive and Well - Magda MAGIC Piskorczyk & Andrzej Kownacki

koncert

The Blues Is Alive and Well - Magda MAGIC Piskorczyk & Andrzej Kownacki

The Blues Is Alive and Well - Magda MAGIC Piskorczyk & Andrzej Kownacki - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Blues żyje i ma się dobre”, tak można przetłumaczyć na język polski tytuł jednego z ostatnich albumów giganta bluesa Budyy’ego Guy’a „The Blues Is Alive and Well”.

W Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach jak najbardziej podpisujemy się pod tym hasłem, co więcej już niebawem wraz z Magdą MAGIC Piskorczyk i Andrzejem Kownackim postaramy się to potwierdzić. Oczywiście bluesowym koncertem!

Magda MAGIC Piskorczyk – wielokrotnie nagradzana wokalistka śpiewająca dojrzałym, niskim, „czarnym” głosem oraz multiinstrumentalistka grająca na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Wielokrotnie wybierana Wokalistką Roku przez czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Nazwana we Francji „la voix noire et au costume blanc” (czarny głos w białym kostiumie).

Artystka wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem, była gościem wielu festiwali międzynarodowych, m.in. w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii, na Węgrzech, we Francji i na Tajwanie. Wydała oficjalnie 6 płyt, usłyszeć na nich można m.in. Michała Urbaniaka, wirtuoza harmonijki z Memphis Billy Gibsona czy Slidin' Slima ze Szwecji.

Andrzej Kownacki – perkusista o wielu twarzach – gra zarówno z orkiestrami symfonicznymi i dętymi, chórami gospel, jazzowymi Big-bandami, zespołami grającymi muzykę etniczną, jak i zespołami rockowymi czy bluesowymi. Występował na takich festiwalach jak: „Satyr Blues Festival”, „Jimmiway Festival”, „Polish Boogie Festival” czy „Olsztyńskie noce bluesowe”. Aktualnie jako czynny muzyk i pedagog działa aktywnie na berlińskiej scenie muzycznej.

UWAGA! W przypadku chęci kupna biletów dla osób poruszających się na wózkach, prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 727 555 201 lub adresem e-mail: stacjacentrum@cekis.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: The Blues Is Alive and Well - Magda MAGIC Piskorczyk & Andrzej Kownacki

Niesamowity, piękny koncert. Podróż przy kołyszących, rozbujanych dźwiękach z wielką dawką radości, optymizmu i niekiedy zadumy . Niesamowita artystka, szkoda, że tak mało jej twórczości słychać, we wszystkim co wykonuje jest niesamowicie szczera. I ten głos!!!
Ola 26.03.2023 01:14
The Blues Is Alive and Well - Magda MAGIC Piskorczyk & Andrzej Kownacki
Skierniewice, 24.03.2023
Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa
Świetny
Joanna 25.03.2023 08:49
The Blues Is Alive and Well - Magda MAGIC Piskorczyk & Andrzej Kownacki
Skierniewice, 24.03.2023
Centrum Kultury i Sztuki - Sala koncertowa

Polecane z kategorii koncert