koncert

The Dumplings

koncert

The Dumplings

The Dumplings - Bilety na koncert

The Dumplings - Wałbrzych | Kupuj Bilety Online

Kochani!!!
Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy.
Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!!
Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Recenzje

Wszystko byłoby super gdyby nie słabe naglosnienie, gdybym nie znała tekstów piosenek nie rozumiałabym polowy:( szkoda, bo rok temu Koncert dumplings w MCK był fantastyczny!
Olinda 20.12.2019 12:37
Genialny występ
koncert rewelacyjny, natomiast miejsce - nie do końca. Dość słaba widoczność, na sali bardzo dużo filarów, co mocno przeszkadzało w odbiorze, po prawej stronie z tylu brak nagłośnienia. efekty wizualne rewelacyjne.
Koncert mega cudowny .Raj dla ucha i serca . Dla mnie i nie tylko najlepszy polski zespół, szkoda że zawieszają na jakiś czas działalność...
Mega koncert. Super doznania oby więcej i częściej 😀😀😀
Super koncert w klubowym, bardziej kameralnym stylu w świetnie nadającym się to tego industrialnym miejscu :)
Świetny koncert. Na koniec trochę długo czekaliśmy na podpisanie płyt i do końca nikt nie wiedział, czy Justyna wyjdzie do nas. Na wszelki wypadek płyty już podpisywał perkusista...
Nie było piosenki, która była w Obornikach (widziałem na setlist.fm) a tu jej nie było, a liczyłem na to, że będzie. Zaczęli grać, Justyna zapowiedziała nawet i się rozmyślili. A tak to pozytywnie.
Super koncert, kameralna atmosfera, rewelacja :) Na takie koncerty mógłbym chodzić codziennie :)
Świetny koncert, zespół jest niesamowity! Przykro mi... że to pożegnalna trasa. Polecam wszystkim! Co do organizacji, w trakcie koncertu bar był zamknięty, dziwne...
wspaniały koncert
Koncert był absolutnie fantastyczny, a Pierogi rozkosznie przeurocze. 😁
Świetny koncert! Mimo nie do końca sprzyjającej lokacji (sala z miejscami siedzącymi), widownia mogła się podzielić na część siedzącą i część stojącą/tańczącą tuż przy scenie. Do tego bardzo dobre nagłośnienie, efekty wizualne i brak usterek technicznych.
Koncert był świetny! Genialni są Ci młodzi ludzie, talent wokalny Justyny powala, Kuba zaś doskonale operuje sprzętem, a cała oprawa, światło, dźwięk, na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie wybiorę się ponownie na koncert The Dumplings. Dla mnie magia.
The Dumplings grają na żywo lepiej niż na yt, dlatego polecam w 100%
Najlepszy koncert na jakim byłam! :)
Świetny koncert ! Artyści oraz organizatorzy - brawa dla was :)
Bardzo super, że Justyna i Kuba z The Dumplings podjęli temat miejsc siedzących i zaprosili widownie pod scenę - gdyby nie ich interwencja, prawdopodobnie część sali nie byłaby tak zadowolona z koncertu, słuchając tak żywej i wspaniałej muzyki tupiąc jedynie nóżką pod fotelem :) Koncert był wspaniały - super aranżacje i scenografia i nagłośnienie, a przede wszystkim sami Artyści :) Sympatyczny, utalentowany i ujmujący szczerością Zespół - serce rośnie i ładuje się dobrą energią spędzając wolny czas w takim towarzystwie. Serduszko
Koncert świetny, kameralna atmosfera i duże zaangażowanie zespołu. Natomiast sprzedaż miejsc siedzących za konsolą , za którą nie było w ogóle widać sceny (i nie poinformowanie o tym na ekranie wyboru miejsca) jest naprawdę żałosne i osoba odpowiedzialna za to powinna ponieść konsekwencje. Całe szczęście, że były jeszcze wolne miejsca, a zespół zachęcał do przyjścia pod scenę.
Niewiele artystek w Polsce ma tak wspaniały głos jak Justyna. Młodzi, skromni, z ogromną wiedzą o muzyce i poczuciem smaku. Wróżę im międzynarodową karierę!
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam! Pełen profesjonalizm, kontakt z publicznością. Muszę wspomnieć też o przepięknym oświetleniu sceny! Rewelacja!
Bardzo dobry koncert, dobrze że nie trzeba było siedzieć w fotelach.
Cudowny koncert! Pełen energii i fantastycznej muzyki!
Świetny koncert!
Nagłośnienie było fatalne. Nie było słychać ani Justyny, ani Kuby. Do tego organizacja wejścia, szatni też pozostawiała wiele do życzenia. Oby następnym razem ich koncert był w innym miejscu.
mowmisandra 24.02.2019 11:23
Robią klimat, zdecydowanie robią klimat.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane