Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

The Herbaliser

koncert

The Herbaliser

The Herbaliser - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

The Herbaliser powraca do Wrocławiu!

Czołowi przedstawiciele legendarnej wytwórni Ninja Tune powracają do Wrocławiu i wystąpią 4 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.
Uczestnicy ubiegłorocznego koncertu doskonale wiedzą, że warto zarezerwować wieczór 4 kwietnia na spotkanie z wybuchową muzyką The Herbaliser!

The Herbaliser – innowatorski duet jazzowo hip-hopowy, który powstał na początku lat 90-tych. Założycielami zespołu byli basista zespołu Propheteers - Jake Wherry oraz Ollie Teeba znany jako DJ i producent .
W swojej twórczości łączą zgrabnie hip-hopowe beaty z gustownymi jazzowymi i funkowymi samplami, a nawet stylowym rapem.
Autorzy muzyki filmowej do kultowego filmu „Snatch / Przekręt" jak również do gier Sony Playstation.
Po wydaniu w 1995 roku debiutanckiego albumu Remedies szybko stali się znaczącymi postaciami na brytyjskiej scenie muzycznej. Początkowo skupieni na brzmieniach syntetycznych, z czasem odeszli w stronę brzmień żywych instrumentów czego uwieńczeniem był album "Something Wicked This Way Comes" z 2002 roku, gdzie żywa muzyka przeważa nad elektroniczną.
Z biegiem czasu duet Herbaliser rozrósł się do kilkunastoosobowego zespołu muzyków grających na żywo, stając się nie tylko największą gwiazdą wytwórni Ninja Tune, ale również znakiem jakości i jej żywą wizytówką!
The Herbaliser powraca z albumem 'Bring Out The Sound" wydanym w marcu 2018 roku.
Album został krytycznie pochwalony na tle każdego z siedmiu albumów studyjnych zespołu.
The Herbaliser ponownie ustanowili unikalny głos w brytyjskiej muzyce hip-hopowej połączonej z elementami psychodelii.
Zespół na żywo wkroczy do akcji, prezentując "Bring Out" The Sound ", album który wprowadza odbiorców do nowego, ale nie zupełnie nieznanego świata dźwięków The Herbaliser.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: The Herbaliser

Mega zabawa!!!
Darious 17.04.2019 11:20
jest tak.Bawiłem sie swietnie.Fajne miejsce,koncert swietny,szczegolnie biorac pod uwage akustyke Starego Klasztoru która sprawdza sie przy dęciakach i beatach.Jedna uwaga.Support to była porażka.Piosenki o miłosci sentymentalene przy keyboardzie przed The Herbalizer?Trzeba było zaprosic porządnego dj_ a zrobil by fajny set i plynnie by to połaczył z Electronic Jazzy Funky Beat jakie obecnie prezentuje gwiazda tego wieczoru.
The Samba Dancer 15.04.2019 14:25

Polecane z kategorii koncert