koncert

The Norman Beaker Trio

koncert

The Norman Beaker Trio

The Norman Beaker Trio - Bilety na koncert

The Norman Beaker Trio | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022

Zespół składa się z cenionych brytyjskich muzyków, którzy grali i współpracowali z szerokim gronem światowych rockowych mistrzów - wśród nich: BB King, Buddy Guy, Jack Bruce, Alexis Korner, Chris Farlowe, Larry Garner, Graham Bond, Chuck Berry, Robert Plant, Jimmy Page, Van Morrison, Peter Green, Louisiana Red i wielu innych.
Norman Beaker już od 4 dekad jest jednym z liderów brytyjskiej sceny bluesowej. Grał z takimi muzykami jak: Alexis Korner, Graham Bond, Jack Bruce, Tony Ashton, Paul Jones, Eric Burdon i wielu innych.
BB King powiedział o nim: „Norman jest jak biały Freddie King.” O tym, że nie był to czczy komplement, świadczy współpraca Beakera z artystami tej klasy co: BB King, Jimmy Rogers, Buddy Guy, Lowell Fulson, Fenton Robinson, Chuck Berry, Carey Bell James Booker, Jon Lord, Larry Garner czy Ruby Turner.

Zespół jest jednym z najciężej pracujących i jednym z nielicznych z jego pokolenia, który nadal wydaje rzeczy świeże. Ostatnio formacja koncertowała po Europie z Chirsem Farlowe i Vanen Morrissonem.
Ich ostatni album nosi nazwę „Between the Lines.” Zespół jest nieustannie w trasie, zarówno samodzielnie, jak i wspoamagając Larrego Garnera i Chrisa Farlowe (już od niemal 20 lat). Fromacja łączy wszystkie rodzaje bluesa z mnóstwem energii i solidną dawką humoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert Normana Beakera fantastyczny. Stary dobry rock. Jeżeli chodzi o klub,to jeden z ciekawszych jakie widziałem .Świetny klimat i nastrój . Gorąco polecam. Kazimierz Gizelewski z Tomaszowa Maz.
Impreza na 5 szkoda tylko ,że płyty dosyc drogie.Czekam z niecierpliwoscią na dalsze niespodzianki

Polecane