koncert

Tides From Nebula

koncert

Tides From Nebula

Tides From Nebula - Bilety na koncert

Tides From Nebula - Toruń Lizard King | Kupuj Bilety Online

Po trzyletniej przerwie nasz krajowy towar eksportowy, najbardziej znany instrumentalny zespół powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Premiera odbędzie 20 września. Będzie on nosił tytuł "From Voodoo to Zen". W ramach trasy zespół pojawi się w Toruniu 10. listopada 2019 w klubie muzycznym Lizard King. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Powsinoga.

"Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album" - Maciej Karbowski.

Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride.

"Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy."

Tracklista:

1. Ghost horses
2. The new delta
3. Dopamine
4. Radionoize
5. From voodoo to zen
6. Nothing to fear and nothing to doubt
7. Eve White, Eve Black, Jane

Skład:

Maciej Karbowski - gitara / klawisze
Przemek Węgłowski - bas / klawisze
Tomasz Stołowski - bębny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Fantastyczny koncert zarówno muzycznie jak i wizualnie. Jest energia płynąca od całego zespołu i charyzma lidera, która niemalże hipnotyzuje. Całkiem wysoki poziom supportów. Bravo!!
Było pięknie,doskonale! Dobra głośność,ciekawy wystrój klubu,zespoły miały bardzo dobry kontakt z publicznością. Bardzo się cieszę,że tam byłam. Dziękuję i oby więcej takich przeżyć.
Annam 02.12.2016 18:48
Świetny koncert !!!
Lara 02.12.2016 14:08
Zajebiście!
WielkieG 02.12.2016 13:26

Polecane