Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Tina Turner Night

koncert

Tina Turner Night

Tina Turner Night - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

23 marca zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na koncert poświęcony legendzie rockowej sceny muzycznej, nazywanej już teraz Babcią Rocka. W 2021 Tina Turner została wpisana do Rock'n'Roll Hall of Fame za karierę solową i w związku z tym chcemy uhonorować muzyczną drogę artystki oraz przypomnieć jej najznamienitsze hity.
Będziecie mogli rozkochać się na nowo w dźwiękach największych przebojów artystki zarówno z jej solowej kariery jak i wcześniejszych lat

Z hitami Tiny zmierzy się na naszej scenie energetyczna Martyna Szczepaniak - absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalizacja wokalistyka jazzowa pod okiem Kasi Mirowskiej. Współtworzyła wrocławski zespół funkowy de'Tone oraz jazzowy zespół wokalny Polychord. Wieloletnia chórzystka Chóru Uniwersytetu Przyrodnicznego we Wrocławiu pod dyrygenturą Alana Urbanka.

Wielbicielka grania na żywo, stała bywalczyni wrocławskich jam sessions. Kocha funk'n'soul ale uwielbia doprawiać każdy utwór szczyptą jazzu, dzięki czemu jest wokalistką o wielu twarzach z nienagannym wyczuciem harmonii i feelingiem nie do podrobienia.

Nie bez przyczyny w angielskiej odmianie jej imienia występuje cząstka głównej gwiazdy - MarTina jest inicjatorką projektu i scala cały zespół w składzie:
• Łukasz Zgoda (saksofon)
• Olek Miśkiewicz (piano)
• Piotr Treliński (gitara)
• Michał Kotowicz (bas)
• Bartłomiej Libera (perkusja)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Tina Turner Night


Jak działają recenzje?
Udany koncert, energetyczny Świetny dobór utworów, świetne zapowiedzi i oprawa słowna tego koncertu, co zbliżało do samej Tiny
Adelle 24.03.2023 20:06

Polecane z kategorii koncert