koncert

Tomasz Stockinger

koncert

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger - Bilety na koncert

Tomasz Stockinger - Sępólno Krajeńskie Centrum Kultury i Sztuki | Kupuj Bilety Online

„Już nie zapomnisz mnie” - wspomnienie XX-lecia międzywojennego w muzyce i słowie

Z okazji zbliżających się obchodów Narodowego Święta Niepodległości, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wspaniały recital „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu znakomitego aktora teatralnego i telewizyjnego, Tomasza Stockingera. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego. Koncert poświęcony będzie twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.

Można powiedzieć, że ten recital będzie wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianina, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych

ZAPRASZAMY! 10.11.2019 r. godz. 15:00 sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (darmowe wejściówki do nabycia w sekretariacie CKiS oraz za pośrednictwem strony www.biletyna.pl).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Sępólno Krajeńskie

Brak wydarzeń w: Sępólno Krajeńskie

Recenzje

Super impreza. Pan Tomasz we wspanialej kondycji, bardzo ciekawy repertuar.
Występ był naprawdę udany.Bawiłam się nieżle.

Polecane