koncert

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

koncert

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams - Bilety na koncert

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Super, lubię muzykę filmową i znowu mogłam ją usłyszeć na żywo.
Alicja 25.10.2021 15:01
Jestem oczarowany występem. Nagłośnienie, wybór repertuaru i sam wykon - wszystko było na wysokim poziomie. Gdybym miał się czepiać to 30 zł za parking - choć samą organizacje ruchu również oceniam dobrze.
Występ był na wysokim poziomie. Dziękuję za wcześniejsze przypomnienie o wydarzeniu :) Wystąpił znaczny problem organizacyjny z parkowaniem auta
Niesamowite i niezapomniane wydarzenie.Na długo pozostanie z nami.
Przecudowny koncert i wspaniała atmosfera
Nie byłem, czynnik losowy (kwarantanna), brak możliwości zwrotu biletu...
Paweł 25.10.2021 00:48
Wspaniały występ i organizacja na wysokim poziomie
Angelika 24.10.2021 23:08
piekna muzyka, oprawa i organizacja. Wrażenia bezcenne , nagłośnienie super, az ciarki na plecach przechodziły . SUPER polecam i pewnie sie wybiore na jakis kolejny .
Paulina 24.10.2021 22:42
Super koncert!!!
Rewelacyjny koncert, piękny
KATARZYNA 24.10.2021 21:59
Impreza bardzo dobra, pozwolę sobie jednak ocenić poszczególne elementy, abyście mogli Państwo je usprawnić: - orkiestra - super (minimalnie mało wyeksponowane wiodące instrumenty, ale rozumiem, że taki jest styl orkiestry); słyszałem pianino, którego nie widziałem na scenie. Czy to możliwe, że było dogrywane z zewnętrznych nośników? Mam nadzieję, że nie. - chór - mało słyszalny, brak wiodących wokali (kwestia doboru repertuaru), ale ogólnie dobrze, czysto. - realizacja oświetlenia (tutaj akurat się bardzo dobrze znam, bo byłem realizatorem wiele lat): słaba / przeciętna. Stworzone kompozycje programów w miarę OK, ale sama realizacja mierna. Oświetleniowiec nie zna utworów, albo nie przyłożył się do pracy. Akcenty źle podkreślane, często z opóźnieniem. Ewidentnie najsłabsze ogniwo. - realizacja video - realizator nie zna instrumentów, albo nie przygotował się do ich wcześniejszego wyłapania. Np, gdy wiodącym instrumentem była wiolonczela, realizator pokazywał skrzypce lub inne instrumenty. Poza tym rażąco źle wykadrował dyrygenta na początku. Późniejsza realizacja była dobra. Miejscami bardzo dobra. Ale brak znajomości instrumentów był widoczny. - Wokaliści - bardzo dobrze - Nagłośnienie - dobre - organizacja: parking - słabo, logistyka i wejście - bardzo dobrze - atmosfera i całokształt - super (podnosi ocenę do 5/5) Brakowało mi widocznych akcentów punktów kulminacyjnych kompozycji muzycznych. Dość płasko zagrane, ale to są szczegóły i brakowało ze 3-4 takich momentów. Nie wpłynęło to jednak na moją ocenę. Na pewno przyłożyłbym większy nacisk do informowania ignorantów, aby nie korzystali z telefonów podczas wydarzeń. Strasznie to rozprasza i denerwuje.
Piotr C. 24.10.2021 21:33
Wspaniały występ, miło nas zaskoczyli artyści, koncert pełen emocji, mógł się nie kończyć
Marta 24.10.2021 20:53
Brawo wspaniały niezapomniany!!!
Lepio 24.10.2021 20:37
Bardzo poruszający koncert, jestem zakochana w muzyce tych wykonawców, a koncert spełnił moje oczekiwania. Brakowało w tle obrazów z filmów, ale koncert sam w sobie był rewelacyjny.
Gosia 24.10.2021 19:46
Koncert wyśmienity..... Natomiast wyjazd z parkingu po koncercie masakra....
siEMon 24.10.2021 19:42
Zamysł koncertu bardzo ciekawy, wspaniałe występy orkiestry i chóru. Niestety nagłośnienie bardzo kiepskie, odbijający się dźwięk, pogłos, a najgorsze to nieliczni spóźnieni widzowie, nerwowo szukający swojego miejsca z włączoną latarką w telefonie, chrupiący popcorn, chipsy. Idealnym miejscem na taki występ byłaby opera lub teatr.
Super koncert i gorąco polecam
Klasa
Było swietnie
Andrzej 24.10.2021 16:36
Bardzo fajne wykonanie orkiestry, dobór utworów filmowych nieoczywisty, część mniej znanych kawałków. Część solistów uważam za zbędną, zwłaszcza Pani Justyna na minus, zepsuła mi ulubionych Piratów z Karaibów swoim pojękiwaniem. Chór oceniam na plus, w tle stanowili dopełnienie dla orkiestry. Na minus oceniam nagłośnienie, hala odbijała dźwięk, przez co wracał on kilkukrotnie, przez chwilę chyba były jakieś problemy techniczne bo z głośników popierdywało. Start był opóźniony o ok. 15-20 minut. Tłumy ludzi bez masek, wymóg maski i dezynfekatora tylko w regulaminie, którego nikt nie przestrzega.
Magdalena 24.10.2021 16:32
Koncert wyśmienity!!!
Cudowne doświadczenie, bardzo charyzmatyczny dyrygent, niesamowita orkiestra, soliści i chór. Przy Circle of life, muzyce z Gladiatora i z filmu Dobry, zły i brzydki ciarki gwarantowane! Bardzo polecamy. Jedynym minusem było zachowanie niektórych z widzów, wchodzenie 1h po rozpoczęciu koncertu i wychodzenie kilkudziesięciu (!) osób w trakcie ostatniego utworu jest mocnym przegięciem, które przeszkadza pozostałym zainteresowanym. Może organizator mógłby mieć na to wpływ podczas przyszłych eventów.
Kasia 24.10.2021 14:20
Koncert wybitny, maestro Jose pełna klasa, muzyka dająca niezapomniane emocje! Zastrzeżenie nr 1: płatna szatnia... Zastrzeżenie nr 2: piwo na koncercie muzyki poważnej? No i uwaga do widzów: na koncertach orkiestry symfonicznej obowiązują pewne kanony: nie przychodzimy w bluzach dresowych i adidasach!
DINARA 24.10.2021 12:14
Polecam, coś niesamowitego podziwiać kunszt perfekcji tylu artystów na jednej scenie ale byłem zawiedzony że kompozycje Hansa Zimmera zostały wykonane wg własnej aranżacji. Czekałem na utwór Mroczny Rycerz i się naprawdę zawiodłem, nie tego oczekiwałem.
Michal 24.10.2021 12:08
Koncert super! Maestro prowadził koncert wspaniale! Organizacyjnie, to cena za bilet za wysoka! miejsca na środku widowni nie miały wzniesienia - jeden drugiemu zasłaniał widoczność! Krzesła niewygodne !
halkahalina 24.10.2021 11:37
Bardzo przyjemne doznanie estetyczne!
Kornelia 24.10.2021 11:33
Super. Orkiestra bajka, Justyna Steczkowska ogień.
Bheren 24.10.2021 11:32
Ogromny szacunek dla orkiestry, maestro, dla artystów, którzy prawdziwie i z emocjami oddali muzykę filmową, pozwolili wejść nam w ten świat. Problemów jednak było podczas wydarzenia wiele: fatalna akustyka- bardzo przeciętna jakość dźwięku, szczególnie na wysokich tonach, który był bardzo "spłaszczony" i bez jakiejkolwiek głębi (zakładam, że to wina hali), problemy z dźwiękiem (kilka razy coś brzęczało przez chwilę), chóru nie było słychać prawie w ogóle, wyświetlane na telebimach kadry nie miały żadnego potwierdzenia w danym momencie piosenki (np. pokazywanie perkusisty przez dłuższy czas w trakcie solo fletu), a bywało, że oświetlenie koszmarnie raziło prosto w oczy mocnymi i szybkimi uderzeniami, co utrudniało w ogóle patrzenie na scenę. Ponadto ludzie przez cały występ licznie przemieszczali się i głośno dyskutowali, ale to oczywiście nie jest winą organizatora. Reasumując, mankamenty techniczne przeszkodziły w odpowiednim odbiorze świetnie przygotowanego repertuaru.
zimmerfan 24.10.2021 10:58
Jeżeli chodzi o występujących sztos. Bylo genialnie. Ale ludzie, którzy wchodzą po rozpoczęciu koncertu przez godzinę jeszcze to jest żenada. Popsuło mi to odbiór koncertu. Godzina stracona.
Bardzo, bardzo polecam! Wspaniały występ wspaniałych artystów.
Andrzej 24.10.2021 10:38
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert