koncert

Tribute to Komeda - koncert

koncert

Tribute to Komeda - koncert

Tribute to Komeda - koncert - Bilety na koncert

Tribute to Komeda - koncert - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

Pomysł na Koncert Tribute to Komeda zrodził się w 50-tą rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy - wybitnego polskiego kompozytora, twórcy muzyki do wielu filmów i niekwestionowanego prekursora jazzu.

Jego twórczość pozostaje niezmiennie żywa - zachwyca kolejne pokolenia, inspiruje artystów.

Andrzej Jagodziński, to znakomity pianista i aranżer, mający na swoim koncie sukcesy na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej, zdobywca dwóch prestiżowych nagród muzycznych Fryderyk, podjął się niezwykłego zadania - zaaranżowania na nowo utworów Krzysztofa Komedy.
Do współpracy zaprosił znakomitą wokalistę jazzową Agnieszkę Wilczyńską oraz wyjątkowych muzyków: Czesława Bartkowskiego, Adama Cegielskiego i Roberta Majewskiego. Dodatkową oprawę muzyczną zapewni Orkiestra Kameralna Filharmonii Rybnickiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo miło spędzony wieczór, w towarzystwie ukochanej muzyki Krzysztofa Komedy, zagranej w bardzo interesujących aranżacjach.
Piękny i czarowny koncert, mogę nawet wybaczyć te 6 minut spóźnienia, chociaż w końcu to Śląsk! Orkiestra smyczkowa robiła wrażenie i świetnie uzupełniała się Trio Jagodzińskiego.. Całość bardzo smakowita.
Bardzo piękne granie (i śpiewanie), świetne, wyważone nagłośnienie. Wspaniały niedzielny wypoczynek.
Świetny koncert, wspaniałe dźwięki i wokalistka. Sekcja smyczków Filharmoników Rybnickich dała radę.
Miłe dla ucha i ducha.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Rybnik inne wydarzenia