Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Tych lat nie odda nikt

koncert

Tych lat nie odda nikt

Tych lat nie odda nikt - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

JACEK WÓJCICKI – gwiazda wieczoru
Justyna Bacz - vocal
Julita Kożuszek - vocal
Ireneusz Miczka - vocal
zespół muzyczny pod kier. Mariusza Dubrawskiego
Najpiękniejsze standardy polskiej piosenki lat 60. i 70., ponadczasowe przeboje z repertuaru Ireny Santor, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Violetty Villas, Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego i in.
W programie m.in. "Powrócisz tu", walc "Embarras", "Tych lat nie odda nikt", "Już nie ma dzikich plaż", "Kormorany", "Kawiarenki", "Cała sala śpiewa z nami", "List do matki", "Zacznij od Bacha" w interpretacji znakomitych artystów, którzy swoimi występami na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności: Justyny Bacz, Julity Kożuszek i Ireneusza Miczki. Gwiazdą koncertu jest Jacek Wójcicki – znany i lubiany artysta Piwnicy pod Baranami.
Wokalistom towarzyszy zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego, który przez ostatnie niemalże dziesięć lat niezmiennie towarzyszy na scenie Irenie Santor. Zespół tworzą: Mariusz Dubrawski (fortepian), Wojciech Ruciński (kontrabas), Grzegorz Poliszak (perkusja) oraz Mirosław Romejko (saksofon, klarnet, flet).
Zapraszamy na spotkanie z klasyką polskiej piosenki, wypełnione czułością dźwięków, nieprzemijającym urokiem i szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje lat 60 i 70.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pop

Bilety

Recenzje i opinie: Tych lat nie odda nikt

Było pięknie
25.10.2022 19:35
Rewelacyjny koncert
Magdalena 17.10.2022 11:17
Koncert bardzo nam się podobał .Było pięknie i wzruszająco. Polecamy serdecznie
Ewa 17.10.2022 10:40

Polecane z kategorii koncert