koncert

Tymański / Ciechowski

koncert

Tymański / Ciechowski

Tymański / Ciechowski - Bilety na koncert

Tymański / Ciechowski - Gomunice Club Muzyczny BOGART | Kupuj Bilety Online

Tymański/Ciechowski
Koncert pod hasłem TYMAŃSKI/ CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty.
TYMAŃSKI/CIECHOWSKI nie jest kolejnym koncertem pod hasłem "tribute to". To bardziej sentymentalna podróż do źródeł dawnej, młodzieńczej fascynacji. Losy Tymańskiego i Ciechowskiego przecinały się kilkakrotnie, choć za życia tego drugiego nie doszło miedzy nimi do współpracy. W latach 2014-2015 Tymański był natomiast frontmanem zespołu Nowe Sytuacje, złożonego m. in. z byłych muzyków legendarnej Republiki. Jako "dziecko Republiki" jest tez bardzo często i chętnie zapraszany przez organizatorów corocznego koncertu pamięci Ciechowskiego, organizowanego przez toruński klub Od Nowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Gomunice inne wydarzenia

IRA

IRA

(687)

najbliższe wydarzenie
14.11.2020 18:00

bilety od 90.00 PLN

Recenzje

Dziękuję za świetny koncert. Pozdrawiam Małgorzata Pingot
Dopóki gra covery jest w porządku. Twórczość własna i upolitycznienie rocka jest poniżej krytyki. Żenada! Generalnie Tymon powinien wrócić do poziomu Kur i tak pozostać!

Polecane