Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert Urszula Dudziak

Urszula Dudziak-Białołęckie Wieczory Jazzowe

koncert Urszula Dudziak

Urszula Dudziak-Białołęckie Wieczory Jazzowe

Urszula Dudziak-Białołęckie Wieczory Jazzowe - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Urszula Dudziak to polska wokalistka i kompozytorka jazzowa, uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone, Sting i wielu innych. Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.

Można wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną, ale muzyka to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje, jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, robi spotkania „Power Speech”, napisała 2 książki („Wyśpiewam Wam Wszystko” i „Wyśpiewam Wam Więcej”), jest także youtuberką, która aktywnie prowadzi swojego vloga.

Patronat medialny: JazzPress

Wydarzenie objęte jest projektem WYCHODZĘ Z RODZICAMI, podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu (22) 300 48 00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Urszula Dudziak-Białołęckie Wieczory Jazzowe

Prawdziwa uczta dla duszy! Wspaniały koncert! Pani Urszula ma zachwycający głos i niezwykłą energię, cały zespół jest rewelacyjny. Chętnie wybiorę się raz jeszcze!
Agnieszka 15.05.2022 19:44
Urszula Dudziak-Białołęckie Wieczory Jazzowe
Warszawa, 14.05.2022
Białołęcki Ośrodek Kultury / Widowiskowa
Rzadko gwiazda tego formatu "zagląda " na Tarchomin. W związku z tym sala widowiskowa wypełniona była nieomal po brzegi. Zarówno Urszula Dudziak jak i jej wspaniały bend zachwycili nas podczas koncertu. Niezwykle energetyzujące widowisko na długo zapadnie w naszej pamięci.
Hanna 15.05.2022 17:20
Urszula Dudziak-Białołęckie Wieczory Jazzowe
Warszawa, 14.05.2022
Białołęcki Ośrodek Kultury / Widowiskowa

Polecane z kategorii koncert