Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert Voo Voo

Voo Voo – 35-lecie

koncert Voo Voo

Voo Voo – 35-lecie

Voo Voo – 35-lecie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Niezliczona ilość koncertów, 40 nagranych albumów studyjnych, współpraca z gwiazdami światowego formatu – Voo Voo ma co w tym roku świętować! W 2022 zobaczymy legendarny zespół podczas występów z okazji 35-lecia grupy.
Koncerty Voo Voo w 2022 roku nie będą zwykłą prezentacją kultowych piosenek. To będą wieczory oparte na drobiazgowym doborze kompozycji zawartych na albumie „Nabroiło się” (2021). Na tej płycie Wojtek Waglewski zdołał podsumować historię grupy, jej najważniejsze momenty i najbardziej udane eksperymenty, od których zespół nigdy nie stronił.
Voo Voo od zawsze wymykał się łatwym definicjom. Przez 35 lat stworzył niezapomniane hity, które cieszą kolejne pokolenia słuchaczy. W ramach jubileuszu Voo Voo zaprezentuje odświeżone aranżacje swoich największych i najważniejszych przebojów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Voo Voo – 35-lecie

Widziałem ich kilka razy.Jeden z lepszych koncertów na,,poważnym obiekcie'' jakim jest Filharmonia.Wyciszone, pełne feelingu lekko jazzujące utwory,Wagiel parę razy okrasił je ostrymi rockowymi solówkam.Bez przymilania się do publiczności.Tylko znakomicie podana muza..
kuras 30.03.2022 16:48
Voo Voo jak zawsze niezawodne.
Daniel 30.03.2022 09:28

Polecane z kategorii koncert