Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

WOR-Koncert Muzyki Filmowej w WCK

koncert

WOR-Koncert Muzyki Filmowej w WCK

WOR-Koncert Muzyki Filmowej w WCK - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert Muzyki Filmowej w WCK

Wspaniałe widowisko dla miłośników muzyki filmowej szykuje Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa, która w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. 19 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury zabrzmi muzyka prosto z ekranu. Kompozycje z „Gry o tron”, „Jamesa Bonda” czy filmu „Rocky Balboa” to tylko przedsmak tej muzycznej uczty.

Koncert, oprócz znakomitego muzycznego wykonania, doczeka się też wizualnej oprawy. W orkiestrze usłyszymy skrzypce, altówkę, klarnet, flet, obój, saksofon altowy, tenorowy, trąbki, puzony, gitarę basową, gitarę elektryczną, perkusję i klawisze. Towarzyszyć jej będą wokalistki, które dodadzą kolorytu całemu występowi.

To dzięki muzyce w filmie budowany jest odpowiedni nastrój oraz intensywność przeżyć. Słuchana na żywo wzbudza nie mniejsze emocje. Połączenie muzyki, gry świateł i efektów wizualnych pozwoli na stworzenie niesamowitej atmosfery.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa działa od dziesięciu lat w Amatorskim Ruchu Artystycznym WCK. – Marcowy koncert orkiestry z okazji dnia kobiet cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, został szybko wyprzedany. Liczę, że i tym razem nasza propozycja spotka się z przychylnością publiczności – zachęca Marek Sobota, dyrygent i założyciel orkiestry.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w niedzielę, 19 listopada o godzinie 16:30 i 19:30. Bilety w cenie 45 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
Wyprzedane

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: WOR-Koncert Muzyki Filmowej w WCK


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert