koncert

Waldemar Malicki

koncert

Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Bilety na koncert

Waldemar Malicki - Cieszyn | Kupuj Bilety Online

Waldemar Malicki –jeden z najbardziej wszechstronnych i rozpoznawalnych pianistów polskich i Tango Bridge - zespół wspaniałego poznańskiego bandoneonisty i akodeonisty - Wiesława Prządki wystąpią z programem poświęconym historii tanga i twórczosci Astora Piazzoli. Waldemar Malicki to jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich. Koncertuje na całym świecie od Waszyngtonu do Duszanbe. Nagrał 35 płyt z muzyką solową i kameralną m.in. dla wytwórni w Polsce, Niemczech, Belgii, Francji, i Japonii. Prowadzi klasy mistrzowskie w Skandynawii, obu Amerykach i Japonii Był prezesem-założycielem Towarzystwa im I. J..Paderewskiego. Laureat nagród fonograficznych: Fryderyk 1997, 2000 i 2003, znany ze swego poczucia humoru, jest nawet dyrektorem Festiwalu Humoru Muzycznego w Nowym Sączu. Towarzyszył mu będzie kwartet TANGO BRIDGE - muzyczny most między Argentyną, Krakowem i Poznaniem, w składzie: Wiesław Prządka - bandoneon Grzegorz Frankowski - kontrabas Michał Nagy - gitara Paweł Wajrak – skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały występ, cudowna atmosfera w trakcie i po imprezie. Pełny profesjonalizm i przedni humor
Bardzo fajny występ, każdemu polecam
Super występ, Polecam .
Niesamowite poczucie humoru Prowadzących, wspaniały spektakl i cudowna akustyka 🥰
Początek był drętwy, ale całość super
Jak zawsze rewelacja!!! Jednak miałam nadzieje na więcej nowych numerów.
Dowcipnie z brawurowo wykonanymi utworami tak po stronie instrumentalnej jak i wokalnej Koncert doskonały w sferze humoru odprezajacy i propagujących muzykę klasyczna
Klasyka po ............ ........... nie urwywa
Zdecydowanie polecamy!! To był bardzo udany wieczór..
Sam występ fantastyczny jak zawsze. Piękne głosy, wspaniała muzyka, coś pięknego... 5 gwiazdek. Daję tylko trzy gwiazdki ponieważ byłem w zeszłym roku na "Klasyka z fortepianem" i myślałem że "Klasyka po bandzie" będzie miała troszeczkę inny repertuar a było właściwie wszystko to samo... łącznie z dowcipami.
Wielka klasa Pana Malickiego zarowno osobista jak rowniez muzyczna
Piękny koncert szczególnie zakończnie, dobra zabawa. Super
Super przedstawienie. Pokazano muzykę poważną w sposób żartobliwy i prześmiewczy / ale umiarkowanie /. Publiczność bawiła się świetnie, artyści chyba też. Wspaniały wieczór.
Miło i wesoło, super występ . Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę jego występ na dużej scenie.
Przykro pisać , ale Pan Malicki potraktował widownię w Opolu jak prowincjuszy bez dostępu do kultury oraz TV. W okrojonym składzie bez orkiestry zaprezentował zlepek dowcipów i utworów, znanych z jego poprzednich występów emitowanych wielokrotnie w telewizji. Moim zdaniem program" z odgrzewanymi kotletami". Nie spodziewałem się , że można aż tak nie mieć ambicji.
jak zawsze rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świetnia zabawa.
Rewelacja, wspaniała dawka muzyki i humoru.
Wspaniały występ
witam. pierwsza część koncertu trochę nudna, bo były powtarzane stare dialogi i skecze. Bardzo cenię P.Malickiego jako pianistę, ale wygłupy kabaretowe mu nie wychodzą za dobrze. Druga część koncertu o wiele lepsza, zwłaszcza sopranistki.
Rewelacja! Bilety zakupione jako prezent dla rodziców - po 50tce. Byli zachwyceni, a nawet wzruszeni! Szczerze polecamy
SUPER i jeszcze raz SUPER rozrywka na najwyższym poziomie
Jak zawsze Pan Malicki i ekipa stanęli na wysokości zadania :)
Dobrze się bawiliśmy! Dziękujemy, pozdrawiamy i na kolejne występy Tych artystów czekamy. Za Malickim tu i tam jeździmy, bo Jego kabaretowy przekaz muzyki bardzo lubimy. Przed telewizorem również siadamy, ale jeśli możliwe w realu Go oglądamy, bo chłopisko inteligencją nie grzeszy i nasze wymagające ucho i oko dobrymi treściami cieszy! Do miłego zobaczenia
Koncert bardzo nam się podobał. Super!
Koncert doskonały! Prawie dwie godziny dobrej zabawy. Duża dawka humoru, wspaniałej muzyki i śpiewu. Brawa dla artystów!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
24.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Cieszyn inne wydarzenia