kabaret Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

kabaret Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie - Bilety na kabaret

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie - Płock Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego | Kupuj Bilety Online

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA

Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednegomelomana.

HUMOR

Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały występ, cudowna atmosfera w trakcie i po imprezie. Pełny profesjonalizm i przedni humor
Bardzo fajny występ, każdemu polecam
Super występ, Polecam .
Niesamowite poczucie humoru Prowadzących, wspaniały spektakl i cudowna akustyka 🥰
Początek był drętwy, ale całość super
Jak zawsze rewelacja!!! Jednak miałam nadzieje na więcej nowych numerów.
Dowcipnie z brawurowo wykonanymi utworami tak po stronie instrumentalnej jak i wokalnej Koncert doskonały w sferze humoru odprezajacy i propagujących muzykę klasyczna
Klasyka po ............ ........... nie urwywa
Zdecydowanie polecamy!! To był bardzo udany wieczór..
Sam występ fantastyczny jak zawsze. Piękne głosy, wspaniała muzyka, coś pięknego... 5 gwiazdek. Daję tylko trzy gwiazdki ponieważ byłem w zeszłym roku na "Klasyka z fortepianem" i myślałem że "Klasyka po bandzie" będzie miała troszeczkę inny repertuar a było właściwie wszystko to samo... łącznie z dowcipami.
Wielka klasa Pana Malickiego zarowno osobista jak rowniez muzyczna
Piękny koncert szczególnie zakończnie, dobra zabawa. Super
Super przedstawienie. Pokazano muzykę poważną w sposób żartobliwy i prześmiewczy / ale umiarkowanie /. Publiczność bawiła się świetnie, artyści chyba też. Wspaniały wieczór.
Miło i wesoło, super występ . Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę jego występ na dużej scenie.
Przykro pisać , ale Pan Malicki potraktował widownię w Opolu jak prowincjuszy bez dostępu do kultury oraz TV. W okrojonym składzie bez orkiestry zaprezentował zlepek dowcipów i utworów, znanych z jego poprzednich występów emitowanych wielokrotnie w telewizji. Moim zdaniem program" z odgrzewanymi kotletami". Nie spodziewałem się , że można aż tak nie mieć ambicji.
jak zawsze rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świetnia zabawa.
Rewelacja, wspaniała dawka muzyki i humoru.
Wspaniały występ
witam. pierwsza część koncertu trochę nudna, bo były powtarzane stare dialogi i skecze. Bardzo cenię P.Malickiego jako pianistę, ale wygłupy kabaretowe mu nie wychodzą za dobrze. Druga część koncertu o wiele lepsza, zwłaszcza sopranistki.
Rewelacja! Bilety zakupione jako prezent dla rodziców - po 50tce. Byli zachwyceni, a nawet wzruszeni! Szczerze polecamy
SUPER i jeszcze raz SUPER rozrywka na najwyższym poziomie
Jak zawsze Pan Malicki i ekipa stanęli na wysokości zadania :)
Dobrze się bawiliśmy! Dziękujemy, pozdrawiamy i na kolejne występy Tych artystów czekamy. Za Malickim tu i tam jeździmy, bo Jego kabaretowy przekaz muzyki bardzo lubimy. Przed telewizorem również siadamy, ale jeśli możliwe w realu Go oglądamy, bo chłopisko inteligencją nie grzeszy i nasze wymagające ucho i oko dobrymi treściami cieszy! Do miłego zobaczenia
Koncert bardzo nam się podobał. Super!
Koncert doskonały! Prawie dwie godziny dobrej zabawy. Duża dawka humoru, wspaniałej muzyki i śpiewu. Brawa dla artystów!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Zielona Góra
24.01.2020 19:00

bilety od 85,00 zł

KUP BILET

Polecane

Płock inne wydarzenia