kabaret Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

kabaret Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce - Bilety na kabaret

Na złość konwenansom i przekraczając wszelkie grancie - wracamy z nowym programem! Po ubiegłorocznym sukcesie mniejszego składu postanowiliśmy nadal muzycznie podbijać kulturalne przestrzenie kraju. Bogatsi o nowe doświadczenia, gwarantujemy niezapomniane spotkanie, pełne pozytywnej energii, najlepszego dowcipu i głębokich wzruszeń. Nasz manifest na sezon 2020/2021 brzmi następująco:

więcej → oszałamiającej pianistyki Waldemara Malickiego, wirtuoza igrającego pomiędzy poważnymi klasycznymi brzmieniami a lekkością popkultury

więcej → dramatycznych brzmień sopranu Anity Rywalskiej, mistrzyni wokalistyki i rozbrajających żartów

więcej → obezwładniającego tenoru Marcina Pomykały, fascynującego świetnym głosem i zmysłem aktorskim

więcej → pięknej i frenetycznej wiolonczelistki Małgorzaty Krzyżanowicz, hipnotyzującej połączeniem wdzięku, profesjonalizmu i znakomitego poczucia humoru.

Pełen seksapilu czteroosobowy zespół zaprasza na muzyczne widowisko obfitujące w abstrakcyjny humor, krótkie obserwacje obyczajowe i mnóstwo dystansu do samego siebie i otaczającego nas świata. To inteligentna rozrywka, gdzie skecze muzyczne zderzają się z aktualnymi anegdotami, żartobliwie komentującymi naszą rzeczywistość, a bezinteresowna zabawa z poważniejszą refleksją.

Niespotykana nigdzie indziej forma artystyczna nie tylko zagwarantuje mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów.

W trakcie naszego temperamentnego show będziemy zaskakiwać, poruszać, a nawet lewitować nad sceną. Słowem, zrobimy wszystko, by unieść Państwa ponad teatralnymi fotelami, lub zachwycić, tak, by z rozkoszą zatopili się Państwo w brzmieniach i choć na chwilę zapomnieli o szarej codzienności.

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gorzów Wielkopolski

Recenzje i opinie: Waldemar Malicki - Naga prawda o klasyce

Super spędzony wolny czas.Miła atmosfera.
Świetna rozrywka na wysokim poziomie - szkoda, że w ograniconej obsadzie.
Spodziewałam się większego show
Na pewno bylo fantastycznie, bo tylko ta moglo byc z panem Waldemarem Malickim. Niestety, mimo przeogromnych chęci i 1,5 roku czekania nie mogłam byc na koncercie z powodu kwarantanny
Uczta dla duszy. Bardzo dziękuję Artystom za przepiękne widowisko.
Słaby występ,dużo się powtarza a podobno to był nowy program.
Bardzo lubię Waldemara Malickiego i jestem zadowolony z występu:)
Majstersztyk, chcemy więcej, sama przyjemność dla oczu, uszu i wszystkich innych zmysłów.
Byłam na występie Waldemara Malickiego w Częstochowie i był super, prawdziwe show a w Kielcach moim zdaniem występ średni. Po 50 minutach była już przerwa i ogólnie z występu zadowolona nie jestem.
Koncert rewelacyjny. Niech żałuje ten kto nie był. Dzwięczny fortepian i głos Anity i Marcina. Ostatni utwór z wiolączelą.... Niesamowite.
Rewelacyjny profesjonalny występ. To nic, że mało nowości. Zobaczyć na żywo skecz o języku niemieckim - bezcenne.
Przyznam szczerze że byłem rozczarowany.Byłem kilka razy na koncercie Malickiego w Sali Kongresowej gdzie była cała orkiestra i wielu artystów.Tutaj skromniutko cztery osoby i bardzo mało muzyki ale artyści pierwsza klasa.
Krzysztof 30.11.2014 09:43
Jak zawsze - miło, zabawnie, z polotem. Oby więcej takich imprez. Ja jestem oczarowana

Polecane z kategorii kabaret