koncert

Warszawa Singera w Wawrze - koncert

koncert

Warszawa Singera w Wawrze - koncert

Warszawa Singera w Wawrze - koncert - Bilety na koncert

Warszawa Singera w Wawrze - koncert - Warszawa Wawerska Strefa Kultury sala widowiskowa | Kupuj Bilety Online

„ODCIENIE PAMIĘCI”

Niezwykła podróż sentymentalna w głąb wawerskiej, żydowskiej tradycji. Dwa, połączone w jedną wieczorną całość, koncerty, które przypomną muzykę towarzyszącą przez długie dekady codzienności wawerskiej diaspory. Tą wpisaną w sakralną obrzędowość, ale i słodko-gorzkie piosenkowe obrazki opowiadające o najzwyczajniejszych ludzkich sprawach i emocjach.
W części pierwszej formacja Trimagine, laureat ubiegłorocznej Nowej Tradycji, którą tworzą dwaj wybitni muzycy na stałe związani z legendarnym Royal String Quartet, Michał Pepol i Paweł Czerny, oraz znakomita śpiewaczka Mariza Nawrocka zabiorą nas w świat żydowskich piosenek „domowych”, pełnych magii dziecięcych kołysanek i miłosnych opowieści.
Drugą część wieczoru wypełni kultowe trio Bastarda (Szamburski, Pokrzywiński, Górczyński), które przedstawi swój najnowszy projekt „Nigunim” - intrygującą, autorską wizję niezwykłych chasydzkich modlitw bez słów – mistycznych i pełnych transu nigunów.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zaleceń i rygorów związanych pandemią COVID-19. Proszę pamiętać o zachowaniu dystansów i stosowaniu środków dezynfekcyjnych. Impreza odbędzie się dla określonej przepisami liczby uczestników. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN