koncert

Wehikuł czasu 5

koncert

Wehikuł czasu 5

Wehikuł czasu 5 - Bilety na koncert

Wehikuł czasu 5 - Włocławek Centrum Kultury "Browar B." | Kupuj Bilety Online

Włocławscy muzycy wspominają twórczość polskich artystów. Podczas tegorocznego koncertu wykonają utwory m.in. Kory i Roberta Brylewskiego.

Wystąpią: Brzózka - śpiew, Michalina Domańska-Krawiec - śpiew, Marcin Majewski - śpiew, Wokalistki Kapeli Ludowej Miłosza Kierzkowskiego „Warkoczanki”, Jacek Zasada – instrumenty klawiszowe i flety, Jacek Piotrowski – gitary, Robert Waszak – gitary, Maciej Jakubczyk – gitara basowa, Radek Więckowski – perkusja.

Bilety 30 zł do 15.10.2018 i 40 zł od 16.10.2018.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Włocławek

Brak wydarzeń w: Włocławek

Recenzje

Wspaniała impreza :) brawo artyści i organizatorzy :)
Super! Do zobaczenia za rok.
Koncert był super. Czekam na kolejną edycję.
Koncert super! Świetnie zorganizowany i wykonany. Najwyższy profesjonalizm. Już piąty raz biorę w nim udział i mam nadzieję, że ten wehikuł powiezie nas dalej. Tak trzymać.
V edycja koncertu Wehikuł Czasu super impreza ze świetnym występem wokalistów wspartych rewelacyjnie grającymi muzykami....
KONCERT JAK NAJBARDZIEJ GODNY POLECENIA ....JEDNAK PO RAZ KOLEJNY CZUŁAM ŻE JEDNAK BRAK MIEJSCA DO POBUJANIA SIĘ I DO PORUSZANIA BLISKO SCENY - KONCERTY ZAZWYCZAJ JEDNAK ŻYWIOŁOWE, A PRZYMUSOWE SIEDZENIE NA KRZEŚLE NIE ZACHĘCA BARDZIEJ RUCHLIWYCH LUDZI I ZMARLI MUZYCY CHYBA TEZ WOLELI BY TANIEC I UŚMIECH NA TWARZACH FANÓW.
Bardzo fajny koncert. Czasami były ciarki na plecach :)
Chętnie powtórzę spotkanie wehikułowe za rok:)
Koncert bardzo ładny, trochę mało nostalgiczny. Spodziewałam się większej ilości utworów Ireny Jarockiej, której piosenki bardzo lubię.
Jestem co roku - od poczatku tej imprezy.Tym razem czegos brakowalo. Obiecana rok temu niespodzianka na 5 edycje - niestety tez sie nie pojawila.
Koncert rewelacja!!!
super koncert. proszę o kolejne edycje. A możeby tak jakiś w Krakowie zorganizować :)
Było super ❤️
Wspaniały pomysł sprzed lat.Kontynuacja,niestety,życiowa.Za rok widzimy się ponownie!!!
Przepiękny. Czysta, piękna, żywa muzyka. Wzruszający i jednocześnie zatrważający jak ulotne jest życie i jak głęboki jest żal gdy odchodzą Artyści, którzy nam towarzyszyli przez całe życie od pierwszego komunijnego Grundiga.
Koncert wzruszający, ale były pewne drobne elementy aranżacyjne i scenariuszowe, które pomogłyby sprawić, aby to wydarzenie zapierało dech na maksa.
Fantastyczny koncert. Muzyka była w nim najważniejsza. Doskonały dźwięk i światło. Więcej takich koncertów we Włocławku poproszę.

Polecane