Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej

koncert

Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej

Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

WIELKA GALA NOWOROCZNA
KONCERT WIEDEŃSKI ORAZ ŚWIATOWE STANDARDY MUZYKI ROZRYWKOWEJ.

Zapraszamy Państwa w niezapomnianą, muzyczną podróż. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowe przeżycie artystyczne, estetyczne i uczuciowe, wzbudzające zachwyt we wszystkich sferach zmysłów. Okrążymy razem kulę ziemską w towarzystwie najznamienitszych arii, duetów operetkowych, walców i polek - Johanna Straussa oraz światowych standardów muzyki rozrywkowej, piosenek musicalowych. Stany Zjednoczone, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Austria, Węgry, Francja, Polska to tylko niektóre miejsca na mapie naszej podróży…
Wykonawcami koncertu są znakomici artyści, którzy na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności:
Monika Biederman –Pers ( sopran) oraz Piotr Karzełek ( baryton) tworzą jedyny w swoim rodzaju duet wokalno- taneczny –”DUO PERFORMANCE”. Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie. Są laureatami krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych. Z niespotykaną muzykalnością, wdziękiem i urokiem potrafią zaczarować publiczność. Dzielenie się swoimi talentami daje im niezwykłą radość i satysfakcję.
Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Stworzyła blisko sto ról teatralnych zdobywając sobie przychylność widzów i krytyków. Tym razem wystąpi w roli prowadzącej, która nie tylko w wytworny sposób poprowadzi całość koncertu, ale i opowie zabawne anegdoty czy zaśpiewa dowcipne piosenki.
Jakub Oczkowski (tenor) – czołowy amant polskiej sceny operetkowej i estrady. Artysta obdarzony wyjątkowym talentem wokalno- aktorskim i tanecznym oraz sceniczną charyzmą.Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie śpiewu prof. P. Kusiewicza (dyplom z wyróżnieniem). Podczas swoich wystąpień ze sceny czaruje i porywa Publiczność.
Orkiestra Symfoniczna Mieczysława Smydy – Arte Symfoniko, złożona z wybitnych instrumentalistów.
Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. Władysława Szlęka z Krynicy Zdroju– ze wszech miar utalentowane artystki, które pod okiem choreografki i instruktorki tańca – Pani Małgorzaty Malczak potrafią wykreować na scenie niezwykłą aurę i niezapomniany nastrój.

Wyjątkowe doznania spotęgują olśniewające kreacje, piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna.
W programie koncertu wybrzmią m.in.:
brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z "Księżniczki czardasza", "Wesołej Wdówki", "Hrabiny Maricy, "Balu w Savoyu"czy “Barona Cygańskiego”
hity musicali "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze", "My fair lady",
"Deszczowa piosenka",
przeboje światowej piosenki „My way”, „Hallelujah”,”O sole mio”,”Mambo italiano”, „Time to say goodbye” i inne.

To wszystko do usłyszenia i przeżycia już niebawem. Pozwólcie się Państwo porwać do zaczarowanego świata muzyki i tańca. Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

22.01.2024, 18:00 RCK - Teatr Miejski
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Piła

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert