koncert
KLASYKA Z HUMOREM - Wielka Gala Sylwestrowa

koncert

KLASYKA Z HUMOREM - Wielka Gala Sylwestrowa

KLASYKA Z HUMOREM - Wielka Gala Sylwestrowa - Bilety na koncert

KLASYKA Z HUMOREM - Wielka Gala Sylwestrowa - Racibórz RCK RDK - sala widowiskowa | Kupuj Bilety Online

,,Klasyka z humorem” - Wielka Gala Sylwestrowa, w której kunszt wokalny i instrumentalny łączy się z wyrafinowanym humorem. Znajdziemy w nim dzieła wielkich kompozytorów jak Vivaldi, Bizet, Strauss, czy Chopin, podane jednak w lekkiej i fascynującej formie. W programie koncertu nie zabraknie pięknych arii i duetów operowych, pieśni neapolitańskich oraz muzycznych niespodzianek.

Czesław Jakubiec – znany komik, jako gospodarz wieczoru inteligentnym żartem i zaskakującymi puentami wprawi publiczność w doskonały humor, zaś znakomici soliści, tancerze i orkiestra zadbają o wirtuozerię i bezkompromisowy poziom wykonawczy.

W Sylwestrowej Gali wystąpią: Olivia Ohl-Szulik – sopran, Joanna Wojnowska – sopran, Agnieszka Bielanik-Witomska – vocal, Aleksander Kruczek – tenor, Ireneusz Miczka – baryton, orkiestra oraz tancerze.

W programie koncertu m.in.: Kuplety Torreadora G. Bizet, aria Carmen G. Bizet, Nad pięknym modrym Dunajem J. Strauss, Wiedeńska krew J. Strauss, Wielka sława to żart J. Strauss, pieśni neapolitańskie.

W przerwie koncertu zapraszamy na lampkę szampana.

Bilety w cenie:

140 zł do 15 XI

150 zł od 16 XI - 30 XII

180 zł 31 XII

Honorowane są raciborskie karty:,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Racibórz

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Racibórz inne wydarzenia