Świętuj Dzień Polskiej Muzyki z biletyna.pl i uzyskaj 15% rabatu na wybrane wydarzenia

*Promocja trwa w dniach 26.09-01.10.2023 na wybrane wydarzenia

koncert

Włoski wieczór w Fabryczce

koncert

Włoski wieczór w Fabryczce

Włoski wieczór w Fabryczce - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Spędź ten piątkowy wieczór z lampką wina, kosztując przepysznej bruschetty i włoskich deserów przy muzyce, która porywa to tańca.

Thomas Grotto to człowiek pełen pasji, wigoru i optymizmu. Pochodzi z Bolzano, ze słonecznej Italii. W Polsce mieszka od 2004 roku. Jest niezwykle żywiołowy, pełen temperamentu - jak na Włocha przystało. Muzyką inspirowała go od najmłodszych lat. Swój pierwszy koncert - jako perkusista zagrał z zespołem FELINE MELINDA (Speed Metal) w wieku 12 lat.

Jego przygoda z tą grupą trwała od 1983 do 1990 roku. Wiele w tym czasie koncertowali - we Włoszech, w Austrii, Niemczech. Nagrali wspólnie jedną płytę. Feline Melinda zagrała support min. przed grupą URIAH HEEP. Z biegiem czasu Thomas poczuł , że potrzebuje czegoś innego i tak w roku 1990 swoją perkusję przeniósł do zespołu SKRATCH (rock). Grał tam przez 8 lat. Nagrał z zespołem jedną płytę. Jednocześnie realizował drugi projekt, tym razem jako wokalista z grupą PAGINE GIALLE. 10 lat śpiewał covery, szkolił swój głos i umiejętności perkusyjne. Ostatecznie w 2000 roku zrezygnował z tych dwóch grup na rzecz mocno rockowego zespołu SKANNERS.

Los postanowił że w 2004 roku, w listopadzie zagrał ostatni koncert ze Skanners. Serce Thomasa już mieszkało w Polsce. Kolejne jego hobby to taniec. I tak długowłosy, pełen tatuaży rockmen z zapałem oddaje się swej trzeciej po perkusji i śpiewaniu pasji - uczy salsy, bachaty, merenque. Sam brał lekcje nie byle gdzie - we Włoszech, Kolumbii i na Dominikanie. Jego nauczycielami byli min.: Al „Liquid Silver” Espinoza i Edie "The salsa freak", Roly Maden i Barbara Jimenez, Esmil Diaz, Albertico Calderon. Latynoskie rytmy zawładnęły nim na tyle, iż zaczął śpiewać w gorących karaibskich klimatach. Realizując się jako perkusista rockowy równocześnie rozpoczął pracę we włoskich dyskotekach jako dj latino. Podczas swoich podróży do Ameryki Południowej poznał wielu artystów, którzy wciągnęli go w tajniki muzyki karaibskiej. Śpiew, taniec i muzyka to właśnie jest to, w czym Thomas się realizuje i czego w życiu szukał. Niecodzienne połączenie rockowej perkusji i gorących latynoskich rytmów czyni z Thomasa osobę niezwykle barwną. Zostało to zauważone i docenione w Polsce. Pani Elżbieta Zapędowska po warsztatach wokalnych stwierdziła, że Thomas to najlepszy męski głos w Polsce.

2006 roku wziął udział w "Szansie na sukces". Został wyróżniony, śpiewał w finale w Sali Kongresowej w Warszawie. Tu zajął trzecie miejsce i otrzymał mnóstwo pochwał. Konsekwencją udziału w "Szansie na sukces" było zaproszenie na tournee razem z Patrycją Markowską.

W 2007 roku ponownie zaśpiewał w "Szansie na sukces" piosenki z repertuaru Tomka Lipińskiego. Razem z sukcesami wokalnymi rozwijał się również jako perkusista w rockowym zespole Banda Puchatka (2005 - 2007). Z powodzeniem prowadzi szkołę tańca, którą miał okazję pokazać w TV Polonia.

W 2007 rozpoczął również współpracę z grungowym zespołem „ Soulbox” z Koszalina. Z powodzeniem koncertują po całej Polsce.

Wziął udział w castingu do programu „ Śpiewaj w walcz” i znalazł się w finałowej dwudziestce !

Kolejny udział w „ Szansie na sukces” ze Skaldami w marcu 2010 roku okazał się wielkim sukcesem. Thomas wygrał program i wziął udział w koncercie Laureatów w Sali Kongresowej w Warszawie. Tu spotkało go kolejne ogromne wyróżnienie – zajął II miejsce. Thomas w dalszym ciągu poszukuje nowych wyzwań aby móc cieszyć publiczność swoimi gustami muzycznymi. Mimo tak krótkiego stażu w Polsce wiele osiągnął i zyskał wielu fanów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wołomin

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Włoski wieczór w Fabryczce


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert