koncert

Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" - Open Eyes Festival 2017

koncert

Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" - Open Eyes Festival 2017

Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" - Open Eyes Festival 2017 - Bilety na koncert

OPEN EYES FESTIVAL 2017

WOJTEK MAZOLEWSKI “CHAOS PEŁEN IDEI” - koncert

WYKONAWCY:

Wojtek Mazolewski

John Porter

Wojciech Waglewski

Misia Furtak

Piotr Zioła

Vienio

oraz muzycy kwintetu Wojtka Mazolewskiego:

Joanna Duda

Marek Pospieszalski

Oskar Tӧrӧk

Qba Janicki

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. Koncert jest pełen mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Koncert, który współtworzy czołówka polskiej sceny muzycznej, cieszy się uznaniem fanów i zbiera pochlebne recenzje krytyków.

Utalentowane żółtodzioby i posągowe tuzy, rockmani z krwi i kości,[…] szorstcy raperzy, kruche głosy nowej polskiej elektroniki. RATM i Major Lazer. Reggae i yass. Nirvana, Lady Pank i Jefferson Airplane! Wszyscy w jazzowym z gruntu projekcie, który nie powinien się nie tylko udać, ale i przydarzyć! […] Bo niby dla kogo to miałoby to być? Będzie? Aż wreszcie - jest? Czemu całość tak równo i doskonale zapiernicza?

Artur Rawicz – CGM.pl

Koncert odbywa się w ramach wydarzenia Open Eyes Festival, towarzyszącego drugiej edycji kongresu Open Eyes Economy Summit, która odbędzie się w listopadzie 2017 roku w Krakowie. Podczas Festivalu zostaną zaprezentowane wydarzenia kulturalne (koncerty, spektakle, wystawy itd.) realizowane przez polskich artystów. W swoim założeniu bowiem, Festival ma pełnić dwojaką funkcję – prezentowanie ciekawych wydarzeń artystycznych wśród międzynarodowej publiczności kongresu (jest więc ukierunkowany na promocję polskiej kultury), oraz przybliżenie mieszkańcom Krakowa i Małopolski oraz odwiedzających je turystom wydarzeń, które do tej pory nie gościły na krakowskiej scenie artystycznej, bądź nie były prezentowane szerokiej publiczności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" - Open Eyes Festival 2017

Fantastyczny koncert! Gorąco polecam!
Koncert pełen energii i niespodzianek.Świetne połączenie różnych stylów muzycznych.Rozpoznawalne brzmienie Mazolewskiego i jego zespołu.I jak zawsze niezawodny Wojciech Waglewski.
rewelacyjny koncert!!! bo jak zwykle Mazolewski na wysokim poziomie :), również miejsce godne polecenia do organizacji koncertów - dobre nagłośnienie i widok na scene, gorąco polecam!!!
Fantastyczny koncert! Organizacja tez super.
Fajnie, ale jak na prawie każdym koncercie zdecydowanie zbyt głośno! To nie jest koncert dla głuchych, ale dla melomanów którzy chcą słyszeć całe piękno muzyki na żywo zamiast ściany hałasu.
To był Chaos pełen ENERGII ! Zachwycona jestem głosem Misi, wzruszający wręcz występ. John Porter mimo wieku;) zawstydza energia sceniczna nie jednego wykonawcę. Waglewski idealnie uzupełniał cały koncert. Piotrka nie znałam dotąd ale Kolor Czerwieni wspaniałe wykonany! No i Vienio który wymiótł scenę rymami na koniec;) Dziękuje Mazolewskiej ekipie za ten pięknie spędzony czas z Wami ! Mąż który był ze mną a bilet dostał jako prezent urodzinowy - również zachwycony! Myśle że to nie ostatni raz kiedy Wojtka usłyszymy! Kraków czeka! My czekamy!
Koncert był świetny!
Choć były kłopoty z nagłośnieniem, i tak uważam, że to był rewelacyjny koncert. Więcej takich, proszę!

Polecane z kategorii koncert