koncert

Zbigniew Zamachowski - Recital "Nie tylko o miłości"

koncert

Zbigniew Zamachowski - Recital "Nie tylko o miłości"

Zbigniew Zamachowski - Recital "Nie tylko o miłości" - Bilety na koncert

Zbigniew Zamachowski - Recital "Nie tylko o miłości" - Katowice | Kupuj Bilety Online

Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego - to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi "Credo życiowe", "W małym miasteczku"), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena - "Zamach na MoCarta", a więc przede wszystkim przebój radiowej "Trójki" - "Kobiety jak te kwiaty".

Panu Zbigniewowi towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer - Roman Hudaszek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Zamachowski jak zwykle- nie rozczarował. Świetny repertuar, wspaniała kultura i poczucie humoru. Doskonała lokalizacja i PARKING! To był bardzo udany wieczór.
Bardzo nam się podobał koncert
Wielka klasa - super
Mistrz! W każdym calu artysta wysokich lotów. Miło się go słucha i ogląda. Chętnie poszedłbym jeszcze raz. Polecam!
Wspaniały recital Pana Zbyszka Zamachowskiego. Cudownie śpiewał i opowiadał różne anegdoty ze swojego życia. Oczywiście brawa na stojąco i bisy. Gorąco polecam.
Rewelacyjna impreza. Pełna humoru okraszonego nutką nostalgii i liryki. Zdecydowanie polecam. Niezapomniane przeżycie.
Świetny niepowtarzalny recital. Doskonała atmosfera. Zaskoczyła tylko inna konfiguracja miejsc w stosunku do prezentowanej w trakcie zakupu biletów.

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN