koncert

Zenek Martyniuk & BajorekD

koncert

Zenek Martyniuk & BajorekD

Zenek Martyniuk & BajorekD - Bilety na koncert

Zenek Martyniuk Polski muzyk i piosenkarz związany z gatunkiem disco polo, nazywany „Królem Disco Polo”, wokalista zespołu Akcent.
Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo oraz uważany jest za czołowego przedstawiciela nurtu discopolowo-cygańskiego. Do jego najbardziej znanych utworów należą m.in. „Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości”, „Przekorny los” czy „Sonet dla miłości”, który zadedykował swojej żonie.
W lipcu 2014 zaprezentował utwór „Przez Twe oczy zielone”. Teledysk do piosenki odniósł sukces w serwisie YouTube, zostając drugim klipem do polskiej piosenki (po utworze „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend), który przekroczył próg 100 milionów wyświetleń). W grudniu 2016 zaśpiewał utwór, w duecie z Marylą Rodowicz, podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem
Dominik Bajorek, to jeden z najmłodszych wokalistów disco polo, który ma już swoją pozycję na rynku. BajorekD nie boi się eksperymentować z dźwiękiem, za co uwielbiają go miłośnicy muzyki tanecznej. Wokalista właśnie oddał w ręce fanów kolejną nowość - utwór pod tytułem „Zakochane serce”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kołobrzeg

Brak wydarzeń w: Kołobrzeg

Recenzje Zenek Martyniuk & BajorekD

Żenada

Polecane z kategorii koncert