koncert

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

koncert

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Bilety na koncert

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" to niezaprzeczalnie ambasador Polskiej Kultury Narodowej, kultury przez duże K! Każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata.

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" to niezaprzeczalnie ambasador Polskiej Kultury Narodowej, kultury przez duże K! Każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata. Obecnie w repertuarze Zespołu znajduje się kilkanaście różnorodnych form artystycznych – od wielkich widowisk przynoszących barwną i dynamiczną panoramę folkloru wszystkich regionów kraju, poprzez wielce efektowne koncerty edukacyjne, aż po prezentacje muzyki klasycznej i sakralnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Wspaniałe przedstawienie, koncert super, jestem bardzo zadowolona że mogłam skorzystać z okazji i w ostatniej chwili kupić bilety. Polecam każdemu takie koncerty.
Pełny profesjonalizm, wigor i radość, płynąca od wykonawców. Duma z polskiej kultury!
Rewelacyjny występ! Przeszedł wszelkie oczekiwania. Gorąco polecam!
Wspaniałe widowisko :)
Nie dostalam zwrotu za bilety za odwolany spektskl wiosenny.DLACZEGO?
Zespół Śląsk jak zawsze rewelacyjny
PRzepiękny koncert, pełen profesjonalizm! Gratuluję i dziękuję
Witam Serdecznie. Przykro mi bardzo ale nie otrzymałem wiadomości co do terminu imprezy. Pozdrawiam
Występ przepiękny, perfekcja pod każdym względem (stroje, choreografia, głosy). Polecam każdemu🤩
Przecudowne widowisko! Przepiękne stroje, ciekawe układy taneczne. Gorąco polecam!
Piękny występ. . Profesjonalnie, kolorowo, ciekawe układy choreograficzne., piękne pieśni świetnie zaśpiewane. Jedyny minus to brak jakiejkolwiek zapowiedzi kolejnych punktów programu. Dobrze byłoby przedstawić co jest po kolei grane, gdyż podejrzewam, nie każdy wie z jakiego konkretnie regionu pochodzą przyśpiewki czy tańce. Szkoda, bo organizacyjnie jest to do wykonania.
Program koncertowy zespołu był bardzo ciekawy, zróżnicowany, wykonawcy prezentują wysoki poziom artystyczny. Gratulujemy! Dłonie "puchły" od oklasków!
Brawo! Dłonie rozgrzane do białości od braw, na stojąco również. Piękne widowisko pod każdym względem. Warto było uczestniczyć w takim wydarzeniu!
Fantastyczny koncert. Polecam.
Super występ w każdym aspekcie. Wysoki poziom przygotowania zespołu. Warto być na tym występie, a mamy potrzebę pójść jeszcze raz.
Wspaniale widowisko, nawet dla 5letniej córki. Wyjątkowy akcent na zakończenie i nawiązanie do miasta w którym występ się odbywał. Rząd 6, chyba bylo jedynie delikatnie za głośno. Mimo to cudowny występ.
Babcia była zachwycona!!!:)
Super występ! Wspaniałe wrażenia. Z serca polecam!!!
Super organizacja, zaskoczeniem była muzyka na żywo. Zespół jak zawsze profesjonalnie przygotowany.
Genialny występ! Na pewno wybiorę się na kolejny!
Śląsk to klasa sama w sobie. Występ jak zwykle wspaniały.
Bardzo dobra druga część, Chociaż brakowało mi repertuaru typowo śląskiego. Pierwsza-europejska część, moim zdaniem do dużej poprawki szczególnie choreograficznie.
Przemile spędzony wieczór. Brakowało tylko muzyki na żywo.

Polecane z kategorii koncert