koncert

Złote Lata Polskiego Rocka

koncert

Złote Lata Polskiego Rocka

Złote Lata Polskiego Rocka - Bilety na koncert

wROCK for Freedom zaprasza na koncert "Złote lata polskiego rocka"
29 sierpnia spotkamy się tradycyjnie już w Centrum Historii Zajezdnia – byłej Zajezdni Autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej - bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

Pierwsza część koncertu dedykowana będzie pamięci Krzysztofa Krawczyka, wybitnego polskiego wokalisty, który odszedł od nas przedwcześnie w kwietniu tego roku, ale Jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów.
W specjalnie przygotowanym pro gramie pt. "To co dał nam świat" usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery - od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz.
W Centrum Historii Zajezdnia zabrzmią znane wszystkim przeboje: „Jak minął dzień”, „Byle było tak”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Byłaś tu”, "Parostatek", " Mój przyjacielu", „Trudno tak (razem być nam ze sobą...)” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty

W drugiej części koncertu zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania rockowych przebojów z lat 80'. W koncercie "Chcemy być sobą" zagramy i zaśpiewamy razem piosenki Perfectu, Dżemu, Lady Pank, Budki Suflera, Maanamu, Lombardu, Kultu, Republiki, Turbo i innych polskich zespołów, które tworzyły historię polskiej muzyki równolegle z historią Polski i Europy tworzoną, jawnie i w podziemiu, przez NSZZ "Solidarność" w latach 80-tych XX wieku.

Podczas koncertu usłyszymy wrocławskich wokalistów znanych z telewizyjnych programów " The Voice of Poland", "Bitwa na głosy" i "Szansa na sukces".
Akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa z gościnnym udziałem gitarzysty zespołu Perfect - Jacka Krzaklewskiego
Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje Złote Lata Polskiego Rocka

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert