Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

opera

Trzech Tenorów show

opera

Trzech Tenorów show

Trzech Tenorów show - opera
Dodaj do ulubionych
Ulubione

1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras.

Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólna zabawę. Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.

Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu..

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Trzech Tenorów show

Koncert wspaniały na wysokim poziomie artystycznym.
Mirosława 23.10.2022 23:06
Super prosimy o więcej takich atrakcji
Ewa 22.10.2022 11:33
Występ był niesamowity! Ogromny TALENT wokalny, czuć lata pracy nad głosem i doświadczenia, umiejętność zaangażowania widowni, profesjonalnie prowadzone. Jako młody widz to była czysta przyjemność pełna rozmaitych emocji. Gorąco polecam !! Ja z pewnością wybiorę się ponownie.
Daria 22.10.2022 09:29

Polecane z kategorii opera