Recenzje
Kler

Recenzje

Kler

Miejsca były za blisko ekranu, co powodowało dyskomfort podczas oglądania seansu - niewyraźny obraz i ból głowy. Jednym słowem obraz był niedopasowany do wszystkich widzów.
W mojej ocenie film pokazuje trzech młodych ludzi skrzywdzonych w dzieciństwie i jak to się odbiło na ich życiu. Trochę obrazuje co się dzieje w kościele o czym każdy wie a niewielu mówi głośno, nie jest to opinia rzeczywista ale daje do myślenia.
niesamowity film" wbija w fotel",wieckiewicz jakubik gajos-smietanka aktorstwa ,ważne tematy ktore w zyciu zamiatane sa pod dywan w kosciele
Super!
Świetny film, polecam .
Wszystko w porządku. Polecam.
Film bardzo odzwierciedla realia polskiego duchowieństwa, dobrze się ogląda.
film godny uwagi i zastanowienia. reżyser powiedział głośno o temacie uwierającym ale bardzo polskim.
Film mi się podobał, ale nie zrobił od razu na mnie tak wielkiego wrażenia jak inne dotychczasowe filmy Wojciecha Smażowskiego. Siła filmu polega jednak na tym, że na drugi dzień się o nim myśli i analizuje. Nie pozwala łatwo o sobie zapomnieć.
Pan Robótka 25.11.2018 13:08
Pierwszy seans w Migok. Bardzo pozytywna zmiana. Jestem pod wrażeniem. Plus za wygodne fotele, dźwięk i wygląd sali. Minus za brak wentylacji - gorąco, oraz brak popcornu i coli - podstawą do przetrwania seansu. Ludzie też bez sensu stoją w wejściu, tłumnie. Lepiej przesunąć minimalnie czas seansu, i wpuszczać wcześniej na salę.
Film b.dobry ,tematycznie ciekawy,dający dużo do myślenia. Reakcja niektórych widzów zaskakująca....rozlegające się śmiechy w momentach chyba najbardziej nieodpowiednich....do filmu trzeba dorosnąć.
Pełen profesjonalizm ze strony Pana dyrektora Krzysztofa Kalinowskiego, który przed projekcją filmu zrobił wprowadzenie.Pozdrawiam!Sylwia Chrut-Rudnicka
sylwia 21.11.2018 10:50
Film dobrze zrobiony pokazuje prawdę o klerze nie obrażając wartości religijnych jak to niektórzy mówią wielki szacunek dla reżysera za odwagę.Film godny polecenia
Stan 21.11.2018 08:41
Oprócz nagłośnienia sali wszystko było OK
Świetna sprawa to ze mozna kupić przez internet.
waldi580 13.11.2018 17:29
Dobry film aczkolwiek troche przereklamowany
Film mocny. Warto. Kino godne plecenia.
Film wart uwagi. Strzał w 10 przy obecnych skandalach tematycznie związanych. Kino Oaza Otwock - na nasze obecne potrzeby absolutny TOP, tylko za wysoka barierka na balkonie (albo obraz podnieście wyżej). A jak ktoś chce Cinema to jazda do stolycy. Pozdr.
Film daje do myślenia. Powinien go obejrzeć każdy Polak powyżej 15 stego roku życia.
Podziel się swoją opinią o stronie