Recenzje
"Hejt MADE" spektakl muzyczny

Recenzje

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

1 2
Bardzo ciekawe, pouczające. Ważna tematyka.
Emocjonalna wycieczka ukazująca sposób myślenia młodego pokolenia. Spektakl z przekazem, pokazuje dzieciom i rodzicom prawdziwe życiowe wartości. Fantastyczny pomysł ma przyjemnie spędzony czas w gronie rodziny :)
Przedstawienie TRZEBA zobaczyć i usłyszeć, Wielkie brawa dla artystów i ich talentu. Spektakl zrobiony na najwyższym poziomie, zaskakujący, niezwykły i mądry.
Fantastyczny spektakl!! Jestem pos wielkim wrazeniem!! Gorąco i polecam!
Super spektakl! Artyści bardzo profesjonalni i zaangażowani. Do tego świetna oprawa muzyczna. Polecam!
Byłam już 3 raz na spektaklu i za każdym razem jestem coraz bardziej zachwycona tym jak dziewczyny śpiewają i występują aktorsko. Polecam każdemu aby przyszedł na spektakl i zobaczył jak każdy młody człowiek jest uzależniony od telefonu i do czego to prowadzi.
Fantastyczne przedstawienie. Córka, lat prawie 14, wyszła zachwycona zarówno wykonaniem jak i przesłaniem. Polecam gorąco!
Wielce utalentowane młode dziewczęta z mocnym współczesnym przesłaniem. Warto zobaczyć i posłuchać. Fantastyczny spektakl.
Bardzo polecam nastolatkom i ich rodzicom. Świetna choreografia!
Dziewczyny są niesamowite. Mają naprawdę wielki talent.
Świetny pomysł na spektakl dla młodzieży ! Dobrze zaśpiewany, na żywo - dziewczyny brawo ! Brawa dla reżysera - minimalna ilość rekwizytów, niewielka scenografia - dzięki fantastycznej choreografii, trafiającym w sedno tekstom, grze świateł przenosimy się wraz z bohaterkami w ich świat!
Genialny spektakl - ważny temat, świetne teksty, doskonała gra dziewczyn. Polecam szczególnie na wspólne wyjście dla rodziców i ich nastoletnich pociech.
przedstawienie dla dzieci, powinno być to zaznaczone , bilety kupiłam przez przypadek. Ogólne wrażenie fatalne, niestrawne i nudne
Przedstawienie i zaangażowanie aktorów -5 gwiazdek !!! Minusem jest traktowanie konkretnych miejsc siedzących na sali jako własności prywatnej jakiejś Pani (mniemam, że z tego Domu Kultury) i przesadzanie osób z już zajętych miejsc (mimo, że nie było rezerwacji) -minus 2 gwiazdki.
Nie lubię musicali. Nie lubię również sztuk teatralnych dla dzieci i młodzieży. Więc (moja profesor Pachecka od polskiego przewraca teraz oczami i ahystokhatycznym nosowym głosem poprawia mnie w grobie, że żadnego zdania nie zaczyna się od: więc) gdy znajomi zaprosili mnie z synkiem na musical dla młodzieży, westchnęłam ciężko w duchu, ale twardo robiłam dobrą minę do złej gry i radośnie przyjęłam zaproszenie na sztukę Hejt Made. Miałam sto innych planów na niedzielne popołudnie z moimi chłopakami, ale zdecydowaliśmy jednak pójść w stronę sztuki teatralnej. Trudno, pomyślałam. Przynajmniej spędzimy ten czas razem, rodzinnie na czymś wartościowym. I nie wiem jak to napisać, ale ja bawiłam się świetnie ! Mało tego, synek i mój mąż bawili się znakomicie! Nie mogłam oczu od dziewczyn oderwać! Lekko, zabawnie, młodzieżowo, brawurowo minęły mi dwie godziny! A przypominam: nie lubię musicali. Wyszłam z teatru nucąc pod nosem: na życie nie ma aplikacji...! I jeszcze jedno: w żadnym, powtarzam, żadnym polskim filmie, hicie kinowym Vegi czy Smarzowskiego nie słyszałam takiego wyraźnego dźwięku. Każda głoska wyśpiewana czysto i krystalicznie słyszalnie! Brawo! Wspaniała choreografia. Przy tak ubogiej scenografii cudownie zagrały dziewczyny ciałem, rękoma, tańcem, ruchem. Piotrek Hajduk, chapeau bas! Agnieszka Hajduk-Piotrowska! Wyrazy uznania! Słowa piosenek to rewelacja! Nie ma skuchy. Jest świetna sztuka. Mądry, ale nie przemądrzały przekaz dla młodzieży, ale przede wszystkim dorosłych. Nie miałam pojęcia, że to napiszę: serdecznie polecam Hejt Made!
Super, dla rodziców mnóstwo przemyśleń
Wspaniały musical! Powinien go zobaczyć każdy rodzic, wraz ze swoim nastoletnim dzieckiem. Będę dążyła, żeby klasa mojego syna również zobaczyła spektakl!
Super przedstawienie dające dużo do myślenia, warto obejrzeć
Świetny spektakl! Dopracowany w każdym szczególe, fantastycznie zaśpiewany, poruszający treścią. Polecam pokazać starszej i młodszej młodzieży, a i dorośli powinni podjąć refleksję nad relacją ze swoimi dziećmi... i telefonem.
1 2