Recenzje
Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski - Pasjans na dwóch

Recenzje

Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski - Pasjans na dwóch

Fantastyczny koncert, wspaniali Panowie Grzegorz T. i Andrzej S., z którymi można prześpiewać cały wieczór. Cytując nieodżałowanego Pana Zbyszka Wodeckiego: Dziękujemy, że nam przywieźliście odrobinę Krakowa! tylko jeden minus: za krótki koncert... Ale na następny na pewno przyjdziemy! P.S. Tym razem bardzo dobre nagłośnienie:)
Dominika i Wojtek 09.12.2018 18:34
Wspaniały koncert, polecam :)
Muzyczna uczta. Bardzo dziękuję. Jestem stała bywalczynią Kuźni Kulturalnej. Nigdy się nie zawiodłam. Jeszcze raz dziękuję Ewa
Cudowny wieczór i niesamowity klimat stworzony przez Artystów. Koncert na długo pozostanie w pamięci
Super impreza! Tylko jakieś panie obsługi zdjecia sobie fleszem robiły i rozmawiały..
Cudownie, nastrojowo, wesoło, przytulnie i smacznie :-)
Świetny koncert. Fajny klimat.
Niezwykły wieczór! Doskonały miejsce i pomysł na wieczór z przyjaciółmi!
Bardzo udany wieczór. Miła atmosfera. Godne polecenia.
Magiczny, wzruszajacy koncert, z klasą i dowcipem. Bylo cudownie!
Wspaniały koncert, dwóch fantastycznych polskich artystów. Piękna muzyka i słowa, idealne miejsce dla małych kameralnych koncertów i sympatyczna oraz profesjonalna obsługa. Jest tylko jedno ale. Jak już organizator musi zapraszać/ wpuszczać na tego typu wieczory zmuszone do tego „towarzystwo firmowe” gdzie połowa ziewa, część jest mocno podchmielona a reszta przegląda zdjęcia z Instagrama na odpalonych telefonach komórkowych w trakcie koncertu, to niech przynajmniej albo ograniczy alkohol na godzinę przed koncertem albo powiadomi uprzejmie wszystkich, ze taki koncert nie jest tym samym co bal w remizie. Powinno pomóc utrzymać atmosferę koncertu budowaną przez artystów, a reszcie pozwoli należycie przeżyć wydarzenie. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno organizacja jak i koncert fantastyczny.
Piękny występ - jestem naładowany na cały grudzień :) Wielkie podziękowania dla pana Grzegorza i pana Andrzeja za chęć podzielenia się z widzami ich kunsztem.
Fantastyczny koncert! Wszystko super zorganizowane
niezapomniany wieczór , wspaniały koncert
Cudowny koncert!
Obaj Panowie stworzyli świetną atmosferę !!!
Wspaniały występ, super atmosfera, bardzo dobra organizacja. Gratuluję.
Cudowny i klimatyczny! Jest to kolejny "Pasjans", w którym mogłam uczestniczyć. Każdy koncert jest inny, każdy zaskakuje, każdy przynosi nowe emocje - i to w tym wszystkim jest najwspanialsze :)
Super koncert, wspaniali artyści Wielbicielom twórczości obu Panów nie trzeba polecać a inni powinni sie przekonać osobiście,że obcowanie z tak wrażliwymi Osobistościami jak Pan Sikorowski i Pan Turnau to zaszczyt i niezwykła przyjemność.
Wspaniały - wzruszający,jednocześnie radosny występ. I ten klimat krakowskiej bohemy, którym podzielili się z nami ci dwaj WIELCY ARTYŚCI- poruszający wyobraźnię. Gorąco polecam