Recenzje
Teatr Pijana Sypialnia - Wesele

Recenzje

Teatr Pijana Sypialnia - Wesele

Jestem pod wrażeniem kunsztu aktorskiego, wokalnego i tanecznego młodych artystów, a także scenariusza i reżyserii. Tak jak "Wesele" Wyspiańskiego było dla współczesnych lustrem sytuacji politycznej Polaków, tak "wesele" w wykonaniu Pijanej Sypialni i Wody Na Młyn jest odbiciem tego, co nas Polaków dręczy i nie pomaga w prawdziwym patriotyzmie
Teatr Pijana Sypialnia powinien szybko znaleźć się na Brodwayu! Perfekcja w czystej postaci! Teatr, jakiego dawno w Polsce nie widziałam. Rozmach, wizjonerstwo, znakomita dramaturgia, rytm muzyczny i rytm akcji, precyzja postaci, perfekcyjna realizacja. BRAVO! Teraz z wielkim zainteresowaniem obejrzę wszystkie kolejne spektakle i będę do tego namawiać znajomych teatromanów. Dziękuję za wznosłe chwile MF
Świetne przedstawienie, Teatr Pijana Sypialnia jak zwykle nie zawiódł. Poza tym bardzo przyjemne miejsce w postaci Białołęckiego Ośrodka Kultury, szkoda że to tak daleko od nas, wpadalibyśmy częściej.
polecam, ciekawe doświadczenie
Fantastyczny spektakl! Zaskakuje i bawi! Polecam wszystkim.
Rewelacja! Świeżość, entuzjazm i pomysł! Zasługują na największe sceny! Rewelacyjna muzyka i chór! Serdecznie polecam!
Poważna sztuka przedstawiona w bardzo przystępnej i zabawnej formie. Pomimo swojego humorystycznego podejścia skłania widza do refleksji. Nie można nie wspomnieć o świetnie wykonanych kostiumach, świetnie wpisujących się w klimat spektaklu.
Świetnie przedstawienie, genialni aktorzy, wspaniała muzyka na żywo! Dziękuję za ten wieczór!
Świetny spektakl, zrealizowany z ogromnym rozmachem. Warto obejrzeć, polecam.
Najcudowniejszy Teatr,byłam na wszystkich spektaklach i zawsze świetnie się bawiłam.
Witam, przedstawienie zaskoczyło mnie swoją brawurą, cynizmem i przepychem myśli politycznych. Teatr Pijana Sypialnia jest jednym z moich ulubionych teatrów warszawskich i mam nadzieję że nie będę musiała zmienić opinii na był... Uważam, że z Weselem miał nie wiele wspólnego. Bardzo jasno wyraził poglądy polityczne i dodałabym , że w dośc obraźliwy sposób. Jest to oczywiście chwytny sposób na promocję, bo to co teraz skandaliczne i głupkowate, jest tez najbardziej rozpoznawalne, Czuję się trochę zawiedziona, po wcześniejszych występach Pijanej Sypialni spodziewałam się czegoś groteskowego,ale w zdecydowanie lepszym stylu. Oczywiście choreografia wspaniała i tutaj wielki ukłon w stronę osób, które włożyly mnóstwo pracy i wysiłku w jej tworzeniu i szlifowanie. Jeśli chodzi o scenariusz, no cóż, duże rozczarowanie, mam nadzieję, że Pijana Sypialnia nie będzie podążać za dzisiejsza modą i kolejnym razem wysili się na coś bardziej ambitnego, nie tylko głośnego i prowokującego.
Bardzo fajny spektakl. Polecam!
Przedstawienie świetnie dopracowane w każdym szczególe, bardzo profesjonalne. Polecam!
Pełen profesjonalizm
Biorąc pod uwagę wszystko 10/10
wspaniałe przedstawienie, dotykające aktualnych spraw z życia politycznego. gorąco polecam
Ładna muzyka, ładny taniec zmasakrowany fatalną fabułą. Aluzje do polityki siermiężne i obliczone na prymitywne, antypisowskie i antykościelne reakcje. Symbolika w wielu miejscach jest niezrozumiała, brak jakiejkolwiek próby polemiki na poziomie z wyśmiewanymi zjawiskami, po prostu powiedzmy "stra... Szydło" i niech się ludzie śmieją, ale dowaliliśmy. Przerost formy nad treścią.
Świetny spektakl, polecam :)
Podziel się swoją opinią o stronie