Recenzje
Michał Szpak - Recital

Recenzje

Michał Szpak - Recital

Piękny głos, klimat... Jednak koncert godzinny to zbyt krótko w porównaniu z innymi koncertami w Kuźni Kulturalnej oraz w odniesieniu do ceny biletu.
Recital jak zawsze na najwyższym poziomie pomimo choroby Michała głosowo bez zarzutu.
Agnes Wiktoria 11.03.2019 16:37
Niestety czas koncertu bardzo rozczarował. Trwał mniej niż godzinę. Ludzie bardzo komentowali przy wyjściu, że jest to stanowczo za krótko.
Jedyny niepowtarzalny Michał Szpak i Jego wspaniali muzycy w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest Kuźnia Kulturalna. Oprócz utworów znanych już szerszej publiczności, na recitalu można było usłyszeć kilka piosenek z nowej płyty.W maju wybieram się po raz kolejny. Polecam, naprawdę warto, Michał Szpak na żywo jest niesamowity! ☺️
Świetny występ w klimatycznej atmosferze.
Multimaster 07.03.2019 20:33
Polecem. Kuźnia Kulturalna wyjatkowe i klimatyczne miejsce na tego typu imprezy-recitale. Michał razem zespołem zaprezentowali się kapitalnie!!! Atmosfera super!!! Mały niedosyt...informacje sugerujące możliwość zrobienia zdjęcia z zespołem, autografy absolutnie nieprawdziwe. Na tak kameralny występ te 30 min dla fanów byłoby ok!!! Wyszedł ochroniarz i wręczył kilku osobom zdjęcia z autografem...
Cudowne miejsce, jedyny niepowtarzalny artysta. Szkoda tylko że tak krótko.
Super było! Michał Szpak najlepszy 💪
Wspaniały recital, świetny repertuar, mistrzowskie wykonania i cudowna atmosfera. To była muzyczna uczta, a poza tym Michał jest niesamowicie sympatyczną osobą i z poczuciem humoru utrzymuje kontakt z publicznością :) Towarzyszyła mi mama, która również była zachwycona. To był bardzo przyjemny wieczór i na pewno go powtórzymy :)
Dramat!!! Bilet kosztował 140 zł, a Pan Michał Szpak śpiewał tylko przez godzinę. Spodziewałam się koncertu w strojach scenicznych, z których Michał Szpak jest znany. Niestety nie udało się Michałowi rozgrzać atmosfery i pokazać z jak najlepszej strony, robił wrażenie zmęczonego. To najgorsze wydarzenie w Kuźni Kulturalnej, na jakim byłam. Jestem klientką Kuźni od lat i mam wrażenie , że z roku na rok jest coraz gorzej
Jak zwykle suuuper!!! Cudowny artysta, cudowny głos
W zachwyt nie wpadłam .Osobiście nie podobało mi się e występował w ciemności migających świateł bąbelków czy dłoni.. Wielki artysta ( zarozumiały ) ja jestem rozczarowana . Wychodził robiąc długa przerwę nikt nie wiedział czy pojawi się ponownie czy to już koniec.
Super event. Świetna atmosfera i występ Michała Szpaka; bilety kupione w prezencie; obdarowani bardzo zadowoleni z występu.
Wspaniały występ człowieka z pasją i talentem. Niesamowitą osobowością i charyzmą. W akompaniamencie świetnej oprawy muzycznej. Nawet na tak nie dużym recitalu Artysta porwał publiczność.
Recitale mają zupełnie inny klimat jak koncert. Polecam serdecznie. Możliwości głosowych Michała nie trzeba nikomu przedstawiać.
Agnes Wiktoria 27.01.2019 11:21
Opinia może być tylko jedna niezapomniane chwile ,jest to muzyk wielkiej klasy ma wspaniały kontakt z publicznością , no i głos Było super dziękuję
Bylem, widziałem! Bardzo dobry koncert, dobrze wiedzieć, iż istnieją artyści którzy, oprócz kontrowersji które rozsiewają swoją osobą, prezentują poziom śpiewu iście mistrzowski. Polecam. Nie podobało mi się jednak to iż pomimo że pod sceną zostało może ze 20 osób, nie wyszedł artysta do swoich fanów, to było słabe.
Świetny artysta. Spełnił nasze oczekiwania. Wspaniały wieczór.