Recenzje
Michał Szpak - Recital

Recenzje

Michał Szpak - Recital

Opinia może być tylko jedna niezapomniane chwile ,jest to muzyk wielkiej klasy ma wspaniały kontakt z publicznością , no i głos Było super dziękuję
Bylem, widziałem! Bardzo dobry koncert, dobrze wiedzieć, iż istnieją artyści którzy, oprócz kontrowersji które rozsiewają swoją osobą, prezentują poziom śpiewu iście mistrzowski. Polecam. Nie podobało mi się jednak to iż pomimo że pod sceną zostało może ze 20 osób, nie wyszedł artysta do swoich fanów, to było słabe.
Świetny artysta. Spełnił nasze oczekiwania. Wspaniały wieczór.
Cudowna atmosfera, piękna muzyka, wielki talent. Polecam kochającym taką sztukę
Koncert bardzo udany. Michał rewelacja, piękny głos. SUPER! Natomiast dwie uwagi do organizatorów/ administratorów budynku. 1. W budynku brak jednoznacznego oznaczenia jak wejść na salę i jak z niej wyjść. Oznaczenia są w mało widocznych miejscach. Kluczyłam po wąskich korytarzach z liczną grupą innych ludzi wchodząc na koncert jak i z niego wychodząc, (ponieważ wyszłam innymi drzwiami). Nie chciałabym być w tym budynku w chwili pożaru lub innego zagrożenia. 2. Szatnia. Uczestnicy koncertu zostawiali kurtki/płaszcze w szatni, w której nie było obsługi. To jeszcze nie takie straszne, jednak zastawione wieszaki były już problematyczne. Wąskie zastawione przejście do wieszaków spowodowało dezorganizację, ścisk i tłok przy szatni. Więc albo szatniarz albo swobodny dostęp do wieszaków.
Wspaniały koncert. Cudny artysta
Cudowny głos, wspaniała magiczna atmosfera, jedyny niepowtarzalny artysta. Szkoda tylko , że tak krótko ale koncert wspanialy
Michał Szpak, cudowny wykonawca, koncert zdecydowanie za krótki,niecała 1 godzina. Gdybym miała to przeliczyć, a taka myśl mi przeszła, że wydałam 360 pln i przez godzinę byliśmy za koncercie to trochę jednak drogo. Dodatkowo jeśli rozpoczęcie kocertu się opóźnia to milej by się czekało gdyby ktoś wyszedł i powiedział z jakiego powodu tak sie dziejeje
Wspaniałe, choć zdecydowanie zbyt krótko!
Sam recital doskonały, pozostawiający niedosyt, bo trwał tylko 60 minut. Na minus - informacje które były zawarte w "reklamie koncertu" sugerujące możliwość wykonania zdjęcia itp. absolutnie nieprawdziwe. Michał po recitalu opuścił budynek, nie dał ani jednego autografu, nie zrobił żadnego selfie, chociażby z najmłodszymi fanami którzy czekali jeszcze 30 minut - smutne
Piękny głos Michała zachwyca! Recital klimatyczny. Jednak stanowczo za krótko ! Czuję niedosyt ....
Jest mi szczerze przykro... Przez lata byłam gorącą orędowniczką talentu Pana Michała, a jego wizerunek sceniczny uważałam za przejaw pewności siebie, pięknej osobowości i naturalności w dzisiejszym szufladkującym świecie. Niestety występ w Mińsku rozczarował mnie. Spóźnienie na koncert 30 minut, żarty pod adresem perkusisty, śpiewanie z playbacku, recital 1h w tej cenie biletu. Pamiętam pierwszy występ p. Michała w Mam Talent. P. Czesław Mozil powiedział wtedy o p. Michale - "Czuć, że ty nam (słuchaczom) chcesz zrobić dobrze..." Niestety, nie czułam tego na tym koncercie. Zobaczyłam na scenie innego człowieka.... Gwiazdę, która świeci przede wszystkim dla siebie. Panie Michale! Niech Pan wróci do początków...
Recital wspaniały. Bliskość Artystów robiła niesamowite wrażenie. Niestety jak każdy koncert Pana Michała i Jego zespołu ten też był za krótki ;)
To już kolejny recital Michała w Kuźni, na jakim byłam. Koncerty i recitale Michała Szpaka to za każdym razem wspaniałe wydarzenia muzyczne. Piękne utwory, cudowny, niepowtarzalny wokal Michała i świetna atmosfera jaką artysta tworzy swą osobą. Sama Kuźnia Kulturalna to kameralne, przyjemne miejsce, gdzie można nie tylko posłuchać koncertów, ale także zjeść coś pysznego.
To już kolejny recital Michała w Kuźni, na jakim byłam. Koncerty i recitale Michała Szpaka to za każdym razem wspaniałe wydarzenia muzyczne. Piękne utwory, cudowny, niepowtarzalny wokal Michała i świetna atmosfera jaką artysta tworzy swą osobą. Sama Kuźnia Kulturalna to kameralne, przyjemne miejsce, gdzie można nie tylko posłuchać koncertów, ale także zjeść coś pysznego.
Zjawiskowy, energetyczny z poczuciem humoru Michał Szpak, swoim głosem i interpretacją piosenek wywołuje bardzo, bardzo pozytywne emocje.
nie wiem który to już mój koncert Michała i każdy przynosi równie piękne emocje i niezapominane wrażenia . Kuźnia 22 października była bardzo sensualna i nie zapomniana. Bardzo fascynująca atmosfera i udany koncert. Miejsce jest bardzo wyjątkowe. Będę tam na pewno wracać.
Świetny klimatyczny, nastrojowy występ. Strasznie szybko minął ten wieczór. Szkoda :-)
Klimatyczny recital przy pięknej muzyce z płyt Byle być sobą oraz Dreamer połączony ze świetnym poczuciem humory artysty. To już mój 7 recital Michała w Kuźni i chętnie się wybiorę na następne.
Podziel się swoją opinią o stronie