Recenzje
DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE

Recenzje

DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE

Bardzo miło spędzony czas, piękny taniec, wspaniali muzycy na scenie, Ireneusz Krosny jak zawsze w formie, drobne niedostatki konferansjerki. Będziemy mile wspominać.
Świetny, pełen humoru, tańca i dobrej muzyki spektakl dla osób w każdym wieku.
Świetny występ! Ireneusz Krosny świetny, muzyka świetna, taniec świetny! Uśmiech na twarzy od pierwszej do ostatniej minuty.
Początkowo nie wierzyłem, że to wszystko razem "zagra". Ale Carrantuohill, Salake, Krosny i spinający całość konferansjer dali tak świetne przedstawienie, pełne humoru, zabawnych scen i interesujace na wielu płaszczyznach, że po zakończeniu imprezy wyszliśmy zachwyceni, z zakwasami w policzkach od śmiechu. Przy okazji ciekawie jest posłuchać paru utworów z repertuaru "Karaluchów", które nie są zbyt często grane podczas koncertów plenerowych.
Świetny spektakl znakomici artyści. Niesamowite wrażenie zrobili na nas młodzi tancerze, cudowna muzyka genialnego zespołu no i niespodzianka w postaci wokalistki. Uczta dla oczu i uszu.
Świetny występ zespołu i Ireneusza Krosnego. Światowy poziom. Prowadzący beznadziejny - zepsuł fantastyczne wrażenia. Bez niego byłby to niezapomniany concert/spektakl.
Niezawodny Carantouhil, wspaniała młodzież z Salake i jedyny Krosny. Było cudownie
Świetne połączenie muzyki, tańca i dobrego humoru.Wspaniałe widowisko.
Świetna impreza, świetna organizacja! Jesteśmy zachwyceni!!!
Świetny występ. Fajne połączenie muzyki, tańca + pantonima Ireneusz Krosnego. To wszystko połaczone wątkiem fabularnym. Miło spędziliśmy czas
Bardzo mi się podobało, pięknie grali, pięknie tańczyli no i pan Ireneusz Krosny jak zawsze pokoazał klasę
bardzo fajne, 1,5 godzinne widowisko, Carrantouhill i Salake jak zawsze świetni, Ireneusz Krosny rewelacyjny, natomiast prowadzący (chyba Tyszkiewicz)pozostawia wiele do życzenia, bardzo sztuczna gra, dobrze że inni wykonawcy zatarli jego nieciekawe wejściówki
Rewelacja! Piękna muzyka, zdolna młodzież, a Krosny rozwala na tysiące kawałków!
To był fantastyczny czas , Przyjaciółkę wyciagnelam na siłę (zrobiłam Jej prezent urodzinowy) ubawilysmy się do łez, po imprezie prosiła żebym Ją jak tylko będą takie imprezy wyciagala z domu. Więcej chyba nie trzeba pisać :)
Bardziej przedstawienie niz koncert ale warto sie wybrac.
Mile spędzony wieczór. Pan Ireneusz Krosny rewelacyjny jak zawsze.
Bardzo fajny występ, ciekawie poprowadzony, I.Krosnego nie trzeba reklamować - jest najlepszy! Dziewczyny świetnie tańczą a Carrantuohill - no cóż, czuję niedosyt, posłuchałabym jeszcze :)
Dawno się tak nie śmialiśmy!!! Do syta! Dziękujemy :)
Carrantuohill jak zwykle świetny. Ania Buczkowska cudna. Przy Krosnym ryczeliśmy ze śmiechu. Salake profesionalne. Jednak scenariusz tego przedstawienia do bani. Wkurzający prowadzący. Cała otoczka niepotrzebna, bo muzyka, taniec i Ireneusz obronili by spektakl bez tego.