Recenzje
Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Recenzje

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

Wspaniały spektakl, dzieci były zachwycone🙂
Liczyliśmy na większe show
Bardzo dobry spektakl, naszej 4,5 letniej wnuczce się podobał, nam dziadkom również. Jedynym mankamentem była słaba widoczność dla dziecka z odleglejszych rzędów. Niestety sala z widownią usytuowaną na poziomej płycie (bez nachylenia)uniemożliwia dobrą widoczność przedstawienia, zwłaszcza, że oprócz dzieci jest wielu dorosłych, którzy skutecznie zasłaniają. Wnuczka po spektaklu zadeklarowała, że jak będzie następna część spektaklu to też chce ją obejrzeć.
Dzieciom się bardzo podobało, a to najważniejsze.
Fantastyczne show !
Ogólnie występ podobał mi się, super atrakcja dla dzieci, jednakże biorąc pod uwagę, że był to mój drugi pokaz stwierdzam, że poprzednim razem bardziej mi się podobało, było bardziej widowiskowo i więcej sztuczek z bańkami.
Nieadekwatna cena w stosunku do jakości przedstawieniay
Marne przedstawienie, głównie opiera się na puszczaniu baniek i to takim raczej z ulicy, aktorzy nawet nie grają tylko wszystko leci z playback-u. Chodzimy z dziecmi w różne miejsca, ale takiego kiczu dawno nie widziałam. Zupełnie niewarte tej ceny, którą zapłacilismy.
Fajne widowisko ale raczej dla młodszych dzieci (2-6 lat). Głos odtwarzany... przedstawienie trochę za długie... bez przerwy. Show tak na prawdę atrakcyjne dla pierwszych 3 rzędów. Oraganizacja kiepska.
Bajeczne przedstawienie , dzieci pełne szczescia i uśmiechu . Polecamy
Dziecku się podobało, ale moim zdaniem występ nie był warty tych pieniędzy. Głos z playbacku, sztuczki często nie wychodziły. Gra aktorska dr bulbulasa chyba trochę uratowała sytuację
bardzo fajnie
pawel 11.10.2018 10:50
Bańki jak zawsze cieszą i bawią, natomiast nie za bardzo wiadomo mi było do jakiej publiczności spektakl był kierowany. Cena za bilet sugerowała coś znacznie bardziej dopracowanego niż było. Moje dzieci 9 i 5 lat trochę się nudziły.
Rewelacyjny pokaz, dzieciaki zachwycone!!!
Córka bardzo zainteresowana i bardzo jej się podobało. Mama również zachwycona :)
Występ był super. Moja 6-letnia córka była zachwycona.
zadowolona 08.10.2018 14:43
Wspaniała zabawa. Super spektakl. Jesteśmy zachwyceni.
Genek 08.10.2018 09:03
Ciekawe i dobrze wykonane triki z bańkami, które nawet na dorosłych robiły wrażenie. Przedstawienie byłoby dużo lepsze, gdyby aktorzy wygłaszali swe kwestie, nie zaś dopasowywali swoją mimikę i ruch warg do dubbingowanego tekstu.
Luke 08.10.2018 08:48
Bardzo fajny występ. Trochę jednak pokrzywdzone sa dzieci w tylnych rzędach, ponieważ nie maja dostepu do baniek. Najwieksza frajda w zbijaniu baniek.