Recenzje
Paweł Domagała - 1984 Tour

Recenzje

Paweł Domagała - 1984 Tour

Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń.Jedynie co do oświetlenia scenicznego.Będąc na balkonie światła sceniczne wręcz oślepiają, uniemożliwiają swobodne patrzenie na wykonawców.I nie jest to tylko moja opinia.
Cudowny koncert, pełen niespodzianek. Oprócz delikatnych dźwięków również chłopaki dają CZADU. Piękne oświetlenie , no a przede wszystkim cudowny Paweł :) Dziękuję, bawiłam się świetnie.
MAGIA ! Cudownie spędzony czas ...
Wszystko super oprócz miejsc siedzących 😏 Szkoda, że nie można było się pobawić przy scenie 😏
Koncert bardzo dobry! BCK nieprzygotowane na taką liczbę gości - brak miejsc parkingowych spowodowało spóźnienie wielu osób na koncert co z drugiej strony denerwowało artystę. Bielska straż miejska pojawiła się przy źle zaparkowanych samochodach dokładnie w godzinie zakończenia koncertu.
Cudnie, zabawnie, wzruszająco, mniam! 🙆‍♀️
Super Super SSuper. Mega koncert
Sprawna organizacja. Bardzo udany koncert. Sala kameralna, przyjemna.
Koncert piękny, jak zawsze!!! Organizacja natomiast fatalna. Nigdy nie byłam na koncercie gdzie ludzie schodzili się godzinę - to było skandaliczne. Obsługa nie powinna wpuszczać ludzi po czasie. Niestety!
Artysta potrafiący poruszyć tłum do tańca, świetna zabawa, poczucie dobrze wydanych pieniędzy gwarantowane. Chcielibyśmy Pawełka adoptować. Niezwykle charyzmatyczny człowiek. Organizacja bez zarzutów, jedynym mankamentem była opłata za szatnię, (nie tak bardzo niska, bo aż 2zł) na koncercie który też swoje już kosztował.
najlepszy koncert 😍 super atmosfera genialny Paweł 😊
sssylwia 07.12.2018 18:24
Paweł Domagała jest mega mega fajny,zespół super Polecam wszystkim
Rewelacja, jestem bardzo zadowolona. Wzięłam córkę, była sceptycznie nastawiona, a po koncercie powiedziała że było bardzo fajnie. Najbardziej podobały się jej mocne kawałki, gdyż lubuje się w Rocku , także brzmienie gitary sprawiało ze czuła się wyluzowana :) NO i nie zapominajmy o wokaliście który był rewelacyjny wyluzowany naturalny śmieszny :D Pozdrawiam i do zaś na jakimś koncercie :)
Jestem zachwycona występem i samym artystą jakim jest Paweł Domagała. Jego głos, utwory i poczucie humoru sprawiło, że to był bardzo udany wieczór!
Kasik 07.12.2018 11:21
Najlepszy koncert na jakim bylam. !
Bardzo sympatycznie! Bawiliśmy się świetnie z Żoną :)
Genialny koncert! Było przepięknie ❤ mega udany wieczór, wspaniała atmosfera. Paweł cudownie tworzy klimat koncertu, wszystko perfekcyjnie dopracowane. Wspaniali muzycy ❤
Fajny koncert .... szkoda że już na marzec się nie załapałem na koncert
Koncert był świetny! Słowa, dźwięki, światła, atmosfera...- REWELACJA :) Jedyne co można uznać na minus, to spóźnialscy... :(
Podziel się swoją opinią o stronie