Recenzje
Preludium słowiańskie

Recenzje

Preludium słowiańskie

Na występ udałyśmy się razem w siostrą - obie siedziałyśmy cały spektakl bez mrugnięcia okiem z wrażenia, jak zaklęte. Piękna muzyka, śpiew, taniec, wspaniała charakteryzacja, nieziemskie oświetlenie sceny i artystów, bardzo fajne elementy multimedialne wkomponowane idealnie w całość. Spektakl wyprodukowany z rozmachem, dopięty na ostatni guzik. Idealnie wprowadza w klimat słowiańskich, nieco pierwotnych i jakże bliskich naszej naturze klimatów. Czuje się ducha ziemi, natury i słowiańskiej duszy. Piękne!
Wspaniałe przedstawienie! Dawno nie bawiliśmy się tak dobrze :)
Wspaniała choreografia, muzyka, charakteryzacja, mistrzowskie wykonanie.
Wspaniały polecam!!
Przepiekny magiczny spektakl!! Polecam...
Małgorzata 07.09.2018 18:30
Piękne dynamiczne, kolorowe wydarzenie pełne pasji i cudownej muzyki. Polecam z całego serca
Fenomenalne ! Przedstawienie!
Słowianie, bębny, kolory, światła, plastyka, balet- wszysko co lubię w jednym spektaklu! SUUPER!!!
Fantastyczne przedstawienie. Ambrozja dla duszy i ciała
Przedstawienie rewelacyjne, urzekające, magiczne i nie są to zachwyty na wyrost. Jesteśmy z mężem doświadczonymi "zwierzętami teatralnymi", więc ten spektakl jest naprawdę wart obejrzenia - ze względu na wszystko - pomysł, wykonanie: taniec (porywający), muzykę (magiczną), śpiew (niebiański). Reżyserka, Agnieszka Glińska i cały zespół (choreografowie, kostiumolodzy, charakteryzatorzy, oświetleniowcy i dźwiękowcy) stworzyli spektakl, który zachwyca w każdej minucie. Pisano, że bębny dziwnie się wplatają w to przedstawienie (są nieco afrykańskie)- a kto powiedział, że Słowianie nie grali na bębnach?? Polecamy to przedstawienie wszystkim, którzy chce przeżyć coś niezwykłego. Warto!!!
Magiczny, cudowny spektakl przenoszący widza jakby w inny wymiar czasowy. Wspaniali artyści. Polecam wszystkim, którzy chcą oderwać się skutecznie od zgiełku codzienności.
Jestem zachwycona i chcę jeszcze :-) Widowisko dużo zyskuje, jeśli mamy przed oczami folder z wypisanymi świętami słowiańskimi, do których nawiązuje. Polecam!
Arcydzieło na 6 z plusem. Wspaniały spektakl, smaczny, zjawiskowy, hipnotyzujący . Polecam serdecznie.
niesamowite przeżycie, bardzo energetyzujące, piękna scenografia, taniec,śpiew, bębny.. Gorąco polecam.
Bardzo... bardzo polecam! Świetny spektakl.
To już było. Właśnie oglądałem czwarty raz i nie mogę doczekać się piątego.
Cudowny spektakl. Wszystko było ze sobą pięknie zgrane, spójne. Fantastyczne doświadczenie. Cudowna muzyka i piękny taniec.
Było wspaniale!!! Genialny taniec, muzyka, śpiew!! Oby więcej takich wydarzeń. Miałam niedosyt tańca, szkoda, że nie było go więcej.
Świetni bębniarze,wspanialy tancerze, przyjemne harmonie natomiast całość przypominała pokaz przypadkowych fajerwerków. Niepotrzebne, według mnie,zaangażowanie bębniarzy w choreografie taneczne ponieważ wyglądało to groteskowo. Podobnie z zespołem muzycznym,gdzie wyjątkowo miło słuchało sie harmonii. Całość bez puenty. Doceniam artystów,którzy wystąpili i przedewdzystkim make up artist,ale całość przypominała mi występ szkolny dobrym wykonaniu.