Recenzje
Preludium słowiańskie

Recenzje

Preludium słowiańskie

Polecam szczerze to przedstawienie, muzyka, taniec, śpiew, światło, to naprawdę robi ogromne wrażenie. Ja osobiście zbierałem „szczękę z podłogi”. Jeśli w Krakowie raz jeszcze odbędzie się ten spektakl to pójdę obowiązkowo. Zakup płyty to obowiązek !
Niesamowity występ łączący różne rodzaje sztuk. Naprawdę warto :)
Magia dźwięku tańca i światła. Super tak dalej
inny świat. piękny świat.
Przepiękny, fantastyczny pełen energii spektakl! Wielkie brawa dla Twórców i Wykonawców za odwagę pokazania prawdziwych polskich korzeni - SŁOWIAŃSKICH !!!
Wspaniały spektakl pełen rytmu, koloru i wspaniałęgo dźwięku. Art Color balet jest zwyczajowo dobry ale widowisko kradnie grupa wokalna Strojone - która do spółki z Wataha Drums sworzysła efekty nie z tej ziemi. Niebagatelna jest też sala NCK z doskonałym nagłośnieniem i wygodną widownią.
An outstanding performance of entrancing, beautiful material in a very enjoyable venue. Highly recommended.
Spektakl artystyczno-muzyczno-kulturalny w wyjątkowo przyjemnej formie. Piękne wokale, etniczny bit i gra świateł zbudowały klimat, który zatrzymał zegar :)
Fanastyczny spektakl, must see! Niesamowite widowisko oparte na kalendarzu słowiańskim i tejże mitologii- zdecydowanie polecam!
Świetne zgranie muzyki, tańca i śpiewu. Piękne stroje, światła, dobre nagłośnienie; uczta artystyczna. Warto w tym uczestniczyć.
Piękny spektakl! Zdecydowanie warto
Rewelacyjne przedstawienie. Już wiem, ze pójdę następny raz.
Ciekawe spojrzenie na życie Słowian, ich związek z przyrodą i bogami, widowisko fantastycznie zbudowane przez różne formy: taniec, muzykę i światło, co daje bardzo plastyczny obraz.
Wspaniale widowisko! Bylam juz drugi raz. Niesamowite przeżycia. Polecam bardzo! Jedyny minus, nie bylo zaznaczone NA PLANIE WIDOWNI gdzie bedzie siedzial "techniczny" z cala deską do miksowania. Siedzac centralnie za nim nie widzialam 1/3 sceny, bo sprzęt ją czesciowo zasłaniał. To powinno byc zaznaczone, by uniknąć niemiłego zaskoczenia.
Niesamowite połączenie gry na bębnach, śpiewu i tańca - dźwięki i kolory zdawały się przenikać widownię. Muzyka brzmiała w naszych uszach jeszcze długo po zakończeniu spektaklu. Zdecydowanie polecam!
Super wydarzenie! Ogromne gratulacje dla pomysłodawcy, organizatora baletu. Naprawdę dawno nie widziałam tak doskonałej sztuki!
"Preludium Słowiańskie" to spektakl na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Od pierwszych momentów można zauważyć geniusz reżyserki, będącej zarazem choreografem i projektantem plastycznym. Każdy ruch tancerzy oddawał rytm muzyki, a scenografia sprawiała, że jeszcze głębiej można było odczuć emocje związane ze zmianami zachodzącymi w Naturze.