Recenzje
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Recenzje

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Cudownie...
Michał Bajor czarował anegdotą i piosenką. Wspaniały koncert: facet w garniturze przy mikrofonie i towarzyszący mu akompaniator. Żadnych chórków, tancerek, dymów. Po prostu. Było cudnie.
Super koncert, super organizacja imprezy.
Super, klasa- takich Artystów mamy już niewielu , niestety... Wysoka kultura osobista, ogromny szacunek dla publiczności, przede wszystkim wielki talent, KLASA jaką posiada Michał Bajor są bez wątpienia jego wielkim atutem. Pobyt na koncercie był ucztą duchową dla mnie i osoby, która mi towarzyszyła. Także obsługa koncertu zdumiała mnie wysoką kulturą , podczas sprzedaży płyt.
Super koncert, godny polecenia. Chociaż mam trochę niedosyt, mogło być więcej wykonanych utworów, a mniej słowa wiążącego. Ale rozumiem, że artysta w tym czasie, a właściwie jego struny głosowe, też musiał trochę odpocząć.
Wspaniały artysta, wspaniały koncert Gorąco polecam!
pełen profesjonalizm, głos Pana Michała - oszałamiający.
Czekałam na ten występ z utęsknieniem i jak zawsze Pan Michał nie zawiódł. Uwielbiam te utwory. Pozdawiam serdecznie
Na koncerty Pana Michała zawsze jest za mało gwiazdek. Było rewelacyjnie. Niecierpliwe czekam na nową płytę i kolejne koncerty.
cudownie
Koncert super. Moc wrażeń. Bardzo udany wieczór.
Wspaniały recital!!! Cudowny!!! Pokarm dla duszy... Pan Michał jak zawsze w pełni profesjonalny, koncert, który rwie serce, sieje spustoszenie wewnętrzne, serce się wyrywa... "Popołudnie" , a po nim "Nie opuszczaj mnie..." - łzy bez kontroli płynęły po policzkach.... Panie Michale, jeszcze raz chcę Panu podziękować za cudowny wieczór, pełen emocji..... Czekam na kolejny raz.
The best ever!
Niezapomniane chwile , super występ, ogrom wrażeń. Polecam.
Bardzo mi się podobało. Mogłabym słuchać jeszcze dłużej. Michał Bajor cudowny, jak zwykle, pięknie z uczuciem śpiewający. Żałowałam, że już koniec. Dziękuję za piękne chwile.
Recital na najwyższym poziomie.
Magiczny wieczór z prawdziwym artystą.Polecamy.
Było super.
Koncert rewelacyjny,Pan Michał Bajor jak zwykle pokazał klasę.Uczestnictwo w koncercie to prawdziwa uczta dla melomana. Czekam na inne propozycje koncertów.Z poważaniem Maria Stawicka
koncerty Michała Bajora to uczta dla duszy