Recenzje
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Recenzje

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Świetny jak zwykle
Koncert świetnie zorganizowany a Wykonawca ach.......po prostu rewelacja:) polecam każdemu
To wielka prawdziwa uczta dla ducha.
Marzena K. 03.12.2018 23:58
Jak zawsze nastrojowo i epicko! Wspaniała osobowość!
cudowny, magiczny wieczór. polecam każdemu
Cudowny koncert. Polecam każdemu.
bardzo udany koncert, p. Michał Bajor okazał się nie tylko Wielkim Artystą Śpiewającym ale też i doskonałym mówcą, przytaczał wiele anegdot, jestem zachwycona jego talentem i osobą, nie bez powodu dostał owacje na stojąco i "zmuszony" został do dwukrotnego bisowania
Wspaniały koncert i niezapomniane wrażenia. Pan Michał Bajor to WIELKI artysta co po raz kolejny udowodnił na wczorajszym koncercie. Cudowne piosenki i zabawne anegdotki które czynią spotkanie wyjątkowym i niezapomnianym. Polecam dla każdego nawet dla tych którzy nie są fanami tego Wielkiego i CUDOWNEGO artysty. zastanawiam się teraz dlaczego tak późno zdecydowaliśmy się pójść na ten koncert.
Po raz kolejny...super
Koncert był super, Michał jest wybitnym artystą i pomimo lat na scenie głos mu się nie zmienił. Potrafi wzruszyć i rozbawić. Polecam kto chce przeżyć niezapomniane chwile to naprawdę warto.
Piękny występ, wspaniałe emocje. Organizacja bez zastrzeżeń. Na pewno będziemy jeszcze korzystać.
Rewelacyjny koncert , klimat jak zawsze . Wspaniały głos Michała Bajora w pięknych utworach przeplatanych zabawnymi anegdotami z okresu kariery artysty. Organizacja w Lubelskiej Filharmonii jak zwykle na wysokim poziomie . Po koncercie odbyło się spotkanie z artystą , wspólne zdjęcia i autografy oraz możliwość podziękowania za wspaniałe wrażenia na koncercie
jak zawsze cudowny recital, wspaniała atmosfera
Gratulacje Panie Michale. Czekamy na następny koncert. Proszę krócej niż 12 lat.
Konceert kameralny, Pan Bajor jak zwykle Wspaniały- kunszt muzyczny i aktorski na najwyższym poziomie. Kuźnia Kulturalna to miejsce, które będę odwiedzać ;)
Występ p. Michała jak zwykle pełen ekspresji, z nutą humoru. Wspaniały artysta.
Ten, kto lubi artystę, nie poczuł się zawiedziony. Występ na wysokim poziomie, poprowadzony z naturalnością, swobodą, bez nadęcia, za to profesjonalnie, z wyszukanym i wysmakowanym humorem. Jedyne, co niezmiennie przeszkadza, to ciasnota, przeciskanie się kelnerów wśród stolików, potrącanie- to przeszkadza i drażni, przynajmniej mnie:( No i tym razem toaleta porażka, długie czekanie w przeciągu koło szatni, tak nie powinno być w miejscu z klasą. Jedzenie b. smaczne i ładnie podane. Kolejny raz znów przyjdę, pomimo pewnych niedogodności..
Znakomity spektakl prawdziwego artysty. Chyba najlepszy w Polsce w tym gatunku.
sentinel1947 19.11.2018 12:30
Niesamowity głos, niesamowity jak zwykle Pan Michał Bajor ! Świetny występ ! WIELKIE BRAWA👏👏👏👏👏 Pyszny klimat Kuźni Kulturalnej 👍
Cudowny koncert. Atmosfera wspaniała. Wydarzenie na pięć gwiazdek. Jedyny minus... cena biletów na skrzydłach układu teatralnego. Nie powinny kosztować tyle samo co bardziej komfortowe miejsca.
Podziel się swoją opinią o stronie