Recenzje
Irena Santor - Tych lat nie odda nikt

Recenzje

Irena Santor - Tych lat nie odda nikt

1
Występ był cudowny
Bardzo ładny koncert. Poszłam z mamą - również bardzo zadowolona.
Fenomenalna i wiecznie młoda Pani Irena!Klasa najwyższych lotów!Występ fantastyczny i pełen wzruszeń.GORĄCO POLECAM!!!
Koncert ciekawy, muzyka na najwyższym poziomie. Pani Irena Santor jak zawsze niezmiennie wygląda i śpiewa jak za dawnych lat. Śpiewała pięknie, czysto i z mistrzowską najwyraźniejszą dykcją. W sumie wszystko elegancko, tylko organizator nie zadbał bezpośrednio przed koncertem o poinformowanie o zakazie fotografowania, na co Dama polskiej piosenki pod koniec koncertu zwróciła publiczności uwagę.
Fenomenalny występ damy polskiej sceny. Podróż po latach świetności polskiej muzyki, kiedy teksty niosły głębokie przesłanie, a muzyka była czymś więcej niż powtarzaniem prostych akordów.
Koncert fantastyczny, Pani Irena bezbłędna, organizacja i nagłośnienie świetne!
Świetny koncert, atmosfera i organizacja :)
Super koncert i Pani Irena Santor cudowna osoba:)
Był to jeden z najcudowniejszych wieczorów w moim życiu. Piękna sala, cudowna muzyka i zupełnie zjawiskowa Niekwestionowana Królowa Polskiej Muzyki Wszelkiej (nie tylko rozrywkowej) Pani Irena !!! I tylko żal, że "tych chwil, dni i lat nie odda nam już nikt ale też nie weźmie już nikt. Dziękuję i tym, którzy nie byli powiem krótko ŻAŁUJCIE.
Piekny koncert niezapomniane wrazenia cudnie spedzony wieczor
Cudowny koncert !!!!
Pani Irena jak zwykle czarująca, pełna humoru. Wraz z towarzyszącymi Jej Muzykami stworzyła wspaniały nastrój zadumy i wspomnień. Chylę czoła przed klasą i  kulturą całego Zespołu. Pani Irenie życzę jeszcze wielu lat na estradzie - potrzebujemy takiej Rozrywki!
Pani Irena Santor jak zwykle urocza. Dysponuje wspaniałym głosem mimo upływu lat. Jej występ był dla mnie niezapomnianym wydarzeniem i prawdziwą ucztą radości życia. Pani Ireno, starość to rzeczywiście stan umysłu lub punkt widzenia!!! Przekonała mnie Pani!
1