Recenzje
10 Tenorów

Recenzje

10 Tenorów

Wspaniali artyści, wspaniały występ
Występy podobały się. Jedyne co mnie irytowało to, moim zdaniem dźwięk był trochę przesterowany, inaczej mówiąc zbyt głośno. W pewnym momencie wystąpiło sprzężenie zwrotne. to nie powinno się zdarzyć na takim koncercie. Bardzo przeszkadzały mi osoby, które podczas trwania, szczególnie pierwszej części cały czas wchodziły i wychodziły na salę, (byli to wolontariusze z puszkami) przez co zakłócały mi spokoje oglądanie tego, za co zapłaciłem nie małe pieniądze.
Fantastyczny koncert. Artysci przez duze A. Konferansjer cudowny-poczucie humoru na 6. Podobalo nam sie wszystko , moze ciut za glosno ale do wytrzymania:)
Super koncert, pyszna zabawa.
Andropow 06.12.2018 14:31
Kiepski prowadzący mówiący niewyraźnie, kłopoty z nagłosnieniem
Super koncert. Polecam !!!
Świetny koncert, bardzo dobrze się bawiłem. Polecam, naprawdę warto zobaczyć i posłuchać 10 Tenorów!
SUPER!!! Polecam!!!
Wspaniały koncert, niezapomniane wrażenia, polecam gorąco. W marcu wybiorę się znów.
Piękny, wzruszający koncert! Niezapomniane emocje!!! Bardzo dobra organizacja, polecam każdemu!!!
majkanna 02.12.2018 13:37
Występ na wysokim poziomie. wszystko perfekcyjne. Prowadzący super,elokwentny,dowcipny.Repertuar lekki i przyjemny.Jestem bardzo zadowolona i wybiorę się jeszcze raz na występ tych sympatycznych panów jak będą mieli nowy program.
Wspaniałe przeżycie, humor i świetna zabawa😃
KrystynaK 30.11.2018 13:22
Fantastyczny koncert.
Koncert wspaniały! Cudowni tenorzy, pełni poczucia humoru. Prowadzący lepszy niż Stuhr w Wodzireju... Polecam wszystkim kochającym dobrą muzykę na światowym poziomie.
Fantastyczny koncert!
Absolutnie warte każdych pieniędzy, doskonali wykonawcy ,łapiący błyskawicznie kontak z publicznością. Świetny konferansjer i doskonale dobrany repertuar.
Koncert bardzo polecam ale nagłośnienie w sali Starej Kopalni pozostawia trochę do życzenia.
Super zabawa!!!!!
Piękna muzyka. Występ rewelacyjny, polecam .... ale nie w tej sali. Słaba akustyka sali. Głos z mikrofonów odbijał się. Nie wspomnę o tym że obiekt nie jest przygotowany na obsługę 400 osób. Jedna kabina toaletowa dla wszystkich.Sala zimna. Sam koncert, polecam:)
Występ rewelacyjny. Artyści wspaniali! Gorąco polecam!