Recenzje
10 Tenorów

Recenzje

10 Tenorów

wspaniałe wydarzenie
FANTASTYCZNY KONCERT. JESTEM SZCZĘŚLIWA , ŻE WYBRAŁAM SIĘ NA TĄ IMPREZĘ. KUPIŁAM PŁYTĘ SŁUCHAM CODZIENNIE JADĄC DO PRACY I Z PRACY. POZDRAWIAM MARIA
Występ w dobrym wykonaniu, wokal i muzyka na wysokim poziomie. Dodatkowe punkty za prowadzenie. Duża dawka humoru i relaksu. Polecam wszystkim, pieniądze warte wydania.
Niezapomniane przeżycie. Super atmosfera. Wspaniali Wykonawcy. Jak dla mnie nagłośnienie pozostawiało nieco do życzenia, ale być może była to kwestia zajmowanego miejsca. Na pewno nie był to ostatni koncert 10 tenorów, na którym byłem.
Nie zapomniane przeżycie. Wspaniali artyści, wspaniała muzyka, wspaniałe wykonanie. Uczta dla ucha i duszy. Bardzo dziękuję:-)
Nie pamiętam, kiedy tak dobrze się bawiłam. Nieziemskie głosy, przystojni mężczyźni, solidna dawka humoru, same znane utwory. To wydarzenie powinno być obowiązkowym punktem dla każdego. Coś niesamowitego!
KONCERT FENOMENALNY : pełen profesjonalizmu, piękna muzyka i cudowni soliści. Pan B. Kuczyk zachwyca głosem, talentem , humorem i fantastycznym prowadzeniem koncertu. Jest NIEZASTĄPIONY i ZACHWYCAJĄCY !Pan Niewiadomski - Nieziemski, P. Ruta - Czarujący . Płyty kupione po koncercie pozwalają pozostać w tym klimacie do kolejnego koncertu na który czekać będę. Jestem zachwycona i to uczucie nie mija !!!! Doskonałość w czystej formie - i za to Panowie dziękuję!!!
Fantastyczny koncert. Polecam!
Piękne przedstawienie, godne polecenia.
Było piękne , miło spędziłam czas
Super , bawiliśmy się znakomicie
Bardzo udana impreza
ok, "+" za prowadzenie i kontakt z widzami
Wspaniale spędzony wieczór. Świetna zabawa .Dowcipnie poprowadzona konferansjerka . Towarzystwo z którym byłam zachwycone i zrelaksowane . Obiecujemy sobie powtórzyć koncert w tym wykonaniu
Wspaniały występ utalentowanych 10 Tenorów! Impreza na bardzo wysokim poziomie. Jestem zachwycona występem, wykonaniem, repertuarem oraz Orkiestrą. Gratulacje!!!
Świetny występ !!! Jeden z lepszych które widziałam. Bawiłam się znakomicie.