Recenzje
Jaromír Nohavica

Recenzje

Jaromír Nohavica

Emocjonalna rozpierducha....
Jaromir jak wino: im starszy, tym lepszy
Duchowa uczta, Jaromir niesamowity!
Rewelacaja, światowy poziom
Występy Nohavicy zawsze są wspaniałym przeżyciem i dobrą zabawą na wysokim poziomie. Byliśmy już wiele razy i jeszcze z pewnością nie raz pójdziemy.
Jaromír Nohavica, jego dopracowane utwory, liryzm, poczucie humoru, autentyczność, klasa oraz towarzystwo świetnych muzyków - czego chcieć więcej. Organizacja i pracownicy obsługi na najwyższym poziomie. Super impreza!
Dla fanów-jak zwykle-uczta. Mam nadzieję, że ewentualni nie-fani również są pod wrażeniem :)
No i stało się! Piąty koncert Jaromira Nohavicy za nami. Wszystkie świetne, chociaż każdy trochę inny... Tym razem odwiedziliśmy Teatr Ziemi Rybnickiej, by usłyszeć nie tylko rewelacyjną piosenkę antydepresyjną jaką jest "Czarna Dziura", ale wiele innych świetnych utworów. Kto nie zna, tego zachęcam, by posłuchał i poczytał. Jest wiele dobrych tłumaczeń tekstów, które tutaj odgrywają bardzo dużą rolę. Wracając jednak do samego koncertu, to cóż można napisać? Że rewelacyjny? Wie to doskonale każdy, kto chociaż raz był na koncercie Jaromira Nohavicy. Że pełen nowości? Też nie, bo przecież z najnowszej płyty były raptem dwie piosenki. Więc jaki jest fenomen koncertów Jaromira Nohavicy? Niesamowita, niepowtarzalna atmosfera i kontakt z publicznością! Rewelacyjni muzycy, którzy pokazują, że to co robią, robią dla publiczności i siebie, bo lubią to co robią, lubią swoich fanów i chcą się z nimi doskonale bawić! Tak też było i w Rybniku, aż żal było opuszczać salę, bo człowiek natychmiast chciał ponownie wziąć udział w tak magicznym spotkaniu. Dlatego byłem pięć razy, będę i szósty, i siódmy... bo przecież "dokud se zpívá ještě se neumřelo!"
Witam Kncert J. Nohavicy jak zwykle udany ( to mój 3 raz ) wielkie przeżycie.Dobry kontakt z publicznością .Szkoda że nie wyszedł podpisać płyt. Mi się udał ...Poruba
Koncert- bajka.
Jack Krótki 04.12.2018 14:14
Cudowny koncert
Super występ, jak zawsze wszyscy kochają Nohavicę
Wspaniały koncert, wyśmienita organizacja.
Koncert był bardzo inspirujący, gra muzyki, świałeł i wypowiedzi artysty robiły niewyobrażalne wrażenie.
Podobało nam się bardzo. Pozdrawiam Pana Jaromira oraz cały zespół.
najlepsze co ma nohavica dał widowni swietny koncert 2 h muzyki humoru i refleksji
Rewelacyjny koncert!
Świetny jak zawsze!
Świetny koncert, można było zarazić się pozytywną energią zespołu
Palce lizać :-). Na pewno wybiorę się jeszcze raz
Mickey Mouse 03.12.2018 13:01