Recenzje
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Recenzje

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

1
Znakomity koncert! Dwie godziny wielkiej przyjemności, radości i wzruszeń. To siły wyższe zesłały nam Artystkę tej klasy!!! To, że Irena Santor jest znakomitą artystką, wiedzą wszyscy do tego jest wspaniałą „gadułą”, słuchanie jej historii to dodatkowa przyjemność.
Bardzo udany koncert, artystka wielkiej klasy a jakże skromna i pokorna. Czuje się , że kocha to co robi i jest mistrzynią. Muzycy towarzyszący Pani Santor na miarę artystki.Jestem pod wrażeniem.
Rewelacja !
Piękny koncert. Pani Irena w świetnej formie.Klasa i magia. Ciekawe historyjki między utworami.Bardzo dobrzy muzycy. Dziś takiej muzyki media nie grają, tym bardziej warto posłuchać i zobaczyć na żywo.Jeśli ktoś naprawdę lubi muzykę powinien tam być.
Pani IRENA niesamowita, pełna werwy i humoru, jak zwykle piękny głos i repertuar, wyśmienicie bawiłam się i za to bardzo dziękuję naszej Królowej Piosenki.
Było super, pełny profesjonalizm.
Wspaniały koncert, pani Irena w świetnej formie, polecam każdemu kto nie widział na żywo :).
Bilet kupiony na prezent. Osobie obdarowanej bardzo się podobało. W jej mniemaniu, najładniejszy koncert na jakim była w tym roku. Pani Irena Santor w świetnej formie. Polecam
1