Recenzje
Nerwica natręctw

Recenzje

Nerwica natręctw

1
Cóż,każdy z nas ma ,,jakąś " mniejszą ,lub większą nerwicę natręctw,z których zapewne często nie zdajemy sobie sprawy,bądź ją wypieramy tę z naszej świadomości. Temat jakże aktualny w otaczającej nas rzeczywistości.I co się dzieje,kiedy z różnych powodów decydujemy się na wizytę u specjalisty a ten...nie jest obecny a w dodatku...nie jesteśmy sami a jest nas kilkoro? W oczekiwaniu na pomoc,leżankę ,która nas uleczy,wyleczy,choćby chwilę oddechu przyniesie...sami i jednocześnie w grupie zmierzamy się z problemem... Sztuka -sztuką jest kiedy nie tylko bawi-śmieszy,lecz motywuje do myślenia,do refleksji.I tu o to jeśli tylko widz się skupi,nie zaśmieje jedynie z ,,dziwactw "bohaterów,ich śmieszności, pominie ich cielesną posturę(która w zamyśle reżysera wręcz eksponuje natręctwa w wiadomym celu) , poukłada klocki jego ,,natręctw" i choćby spróbuje wejść w ciało-osobowość bohaterów. Polecam wszystkim,zapewne każdy z nas, znajdzie odrobinę siebie.Może nie nie aż tak -fobicznie,ale,jednak...kawałek siebie?! Polecam wszystkim tę sztukę,tym starszym,jak i tym młodym.Bo nie tylko bawi ,ale też skłania ku refleksji. Dobór wykonawców i ich gra aktorska na najwyższym poziomie. Pięknie Wam wszystkim dziękuję !!!
bardzo dobra gra aktorska. sztuka leka ale z mądrym przesłaniem.
Oboje z żoną się świetnie bawiliśmy. Doktor Stern (dla mnie Wolański z Kogiel Mogiel) wymiatali od samego początku :-). Taksiarz w dresie też pełna kulturka matematyczna hehe. Koleś w zielonym chodził jak kot po meblach - świetna kondycja sportowa. Aktorki pierwsza klasa :-), pierwsza klasa :-) Laborantka od „Mamusiek” ubawiła po pachy, zaś zakonnica z myślami bije sie z torebka, woda gazem no ale w końcu poszła w tango z Tarifią hehe. Super!
Sztuka bardzo śmieszna;) dobrze dobrani aktorzy, którzy świetnie wczuli się w swoje "przypadłości" szkoda tylko, że trwała tak krótko ;( udany wieczór ;)
Świetnie się bawiłam. Znakomita obsada. Dziękujemy😀
Mile spędzony czas Można odkryć w sobie co tak naprawdę jest nie tak z nami ;) polecam
1