Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

1
Niestety słabiutko. Kiedyś to był cyrk a teraz, występ zwierząt poza końmi, bez sensu. Tresura psów a tu jeden pies, klaun bez żartów, bitea dinozaurów dno, laser Man pomyłkapan Zalewski dwoił się i troił w kilku pokazach ale to umiera. Niestety.
Super! Podobało się i dzieci i ich rodzicam!
Rok po roku jesteśmy z żoną, lecz niestety jest coraz gorzej, w tym roku dali czadu akrobaci nikt niestety więcej. Jednak nadal polecam.
Jestem bardzo miło zaskoczona. W cyrku nie byłam 25 lat. Świetny program, wesoły i naprawdę nie można było oczu.
Bardzo fajny występ super się podobalo. Pozdrawiam
Super przedstawienie. Ostatnio byliśmy z mężem w cyrku za dziecka. Teraz zabraliśmy naszych synów - 1,5 roku i 3,5. Największe wrażenie zrobiły oczywiście zwierzęta - wielbłądy, konie i kozy. Na nas - akrobacji na trapezach.
Miły powrót do dzieciństwa Ale niestety mała ilość pokazów ze zwierzętami :(
fajnie, duze zaskoczenie na plus
Bardzo fajne i profesjonalne wystąpienie. Elementow z egzotycznymi zwierzętami mogłoby nie byc. Poza tym, ze sa egzotyczne, za wiele nie robią, tylko sie męczą. Przynajmniej nie czepialiby sie wtedy obrońcy zwierząt.
Widowisko meega fajne, dziewczynki zadowolone a my poczuliśmy sie jak dzieci. Clown rozbawil nas do łez😀 jest poprostu swietny w tym co robi. Na pewno odwiedzimy was za rok😉😃
Super show dla dzieciaków. Polecam
Było Pięknie! Wysoki poziom widowiska! Najpiękniejszy Cyrk! Dużo śmiechu i emocji! Piesek występujący przesłodki😉I co najważniejsze ani ja ani moi bliscy nie zauważyliśmy aby występujące zwierzęta były jakoś nieszczęśliwe! Zauważalna natomiast była więź między zwierzęciem A opiekunem! Super naprawdę! Cyrk to taki powrót do dzieciństwa, taka radość! Polecam wszystkim😁 Brawo Cyrk Zalewski ...
Fajna zabawa dla dzieci.
McHastousand 18.03.2019 08:32
1