Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

1
Było fajnie, dziecko dobrze się bawiło. Uważam jednak, że żarty o rozbieraniu się i klubie nocnym w wykonaniu klauna nie były na miejscu.
Bardzo ciekawe, wesołe i zróżnicowane występy. I takie z reakcją "wow", i takie z wzruszającym "ooooo....." Całość utrzymana w dość luźnej atmosferze. Zdecydowanie polecam
Wspaniałe przeżycie ! Występ klauna MeGa !!!
Super widowisko! Dawno nie byłam w cyrku a tutaj bawiłam się z całą rodziną wyśmienicie 😀
Super zabawa :-)
Suuuuper!!! Dzieciaki zadowolone, w drodze powrotnej do domu opowiadały o występach. Najmłodsza dziś rankiem po przebudzeniu zapytała kiedy znowu pójdziemy do Cyrku. Na Mnie największe wrażenie zrobiły "występy w powietrzu". Starsza Córka zachwycona była prędkością przebierania się Pani występującej na arenie :)
Daniel Wielkopolska 18.03.2019 11:37
Super!!!
Świetne widowisko, synek bardzo zadowolony. Gorąco polecam
Byłem w cyrku z rodziną pierwszy raz od ok. 30 lat. To co rzuca się w oczy po tych latach to mniejsza ilość zwierząt, rozumiem, że to znak czasów (ekologiści). Niestety zwierzaki pokazane na arenie nie pokazały zbyt wiele - ot chodzenie w kółko albo "w tę i nazad". Brakowało mi choćby woltyżerki. Były też zapchajdziury w postaci dinozaurów czy przydługich wejść clowna (sympatycznego swoją drogą). Gwoździem programu były pasjonujące ewolucje na trapezach, podobała mi się również żonglerka "wałeczkami". Ciekawie zapowiadał się taniec z laserami, ale trwał zbyt krótko. Podsumowując - za cenę biletu w strefie nienumerowanej warto się wybrać.
Nie mogłam powstrzymać emocji. Bardzo mi się podobało. Dzieci natomiast najbardziej wspominają przejażdżkę na wielbłądzie. Gorąco polecam przede wszystkim sceptykom takim jak ja, którzy tyle razy byli już z dziećmi w cyrku, że czego by się spodziewać. Nie będziecie żałować!
1