Recenzje
Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Recenzje

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

1
Wspaniałe wydarzenie muzyczne! Dużo wrażeń. Atmosfera doskonała. Żadnych uwag.
Koncert magiczny jak zwykle. Szkoda tylko że po koncercie Kasia nie znalazła trochę więcej czasu dla fanów...
Super. Cały przekrój repertuaru od początku tworczosci. Trochę więcej "staroci" i będzie jeszcze bardziej super 😊
Koncert znakomity. Takiej jakości koncertu oczekiwaliśmy. Pani Kasia jest fenomenalna, ikona polskiej sceny, klasa sama w sobie, głos przepiękny. Wrażenia z koncertu niesamowite.
Koncert super. Kasia jak dobre wino. Polecam.
Super zabawa i koncert. Chętnie pójdę na koncert Kasi Kowalskiej ponownie jak tylko będzie taka możliwość w Olsztynie.
Świetny klimat występu. Kasia Kowalska ma po prostu piękny i czysty głos, co przy wykonaniach "na Zywo" zdarza się żadko. Oby więcej takich wystepów. Piekna i naturalna
Kasia była przecudowna. Fascynująca osoba i muzyka na najwyższej jakości. Także oprawa była wyjątkowo profesjonalna. Koncert wydawał się jednak być za krótki w porównaniu z innymi miastami.
Koncert MEGA!!!!!!!!!!SUUUUUUUUUUUUUUPER uczta dla ducha :-) były śpiewy, były tańce i były wzruszenia, więc plejada pozytywnych emocji :-)
Koncert piękny, ale czuję niedosyt.... mogłabym słuchać ... i słuchać...i słuchać.... no i zabrakło mi kilku utworów, które chciałam usłyszeć na żywo np. "Spowiedź" Może następnym razem....
Koncert rewelacyjny. Super nagłośnienie, słychać każdy instrument perfekcyjnie. Głos Kasi jak zawsze cudowny. Szkoda, że zabrakło klasy po koncercie. To jak Kasia potraktowała swoich fanów czekających na zdjęcia i autografy pozostawię bez komentarza....albo nie- żenada.
Niestety ale zawiodłam się na tym koncercie. Sama oprawa jak najbardziej na tak, lecz sama Kasia Kowalska bardzo chłodna, humorzasta, koncert zagrany od niechcenia. Było tam naprawdę sporo prawdziwych fanów, którzy bardzo liczyli na pamiątkowe zdjęcie i autograf, lecz niestety artystce nie chciało się poświęcić im trochę czasu. Przykre
Koncert rewelacyjny!!! Piękne brzmienia, cudowny wokal, klimatyczna atmosfera Bardzo dobra jakość dźwięku Komfortowa sala Uczestniczenie w nim było wyjątkowym przeżyciem. Jedyny minus - opóźnienie na początku, które nie wpłynęło na czas trwania koncertu.
Było cudownie... pod każdym wzgledem.. Kasia Kowalska porywa swoim głosem, swoją osobowością... oprawa tez nastrojowa, jak jej muzyka...
Koncert bardzo średni. Spodziewałam się większego wow. Tym bardziej, że to 25-lecie. Zespół grał tylko 80 minut. Bez szału.
Koncert kameralny- bez nawału ludzi, bardzo dobrze dobrany repertuar,
1