Recenzje
21. Mazurska Noc Kabaretowa "Mazurska jest kobietą!" - Realizacja: Telewizja POLSAT

Recenzje

21. Mazurska Noc Kabaretowa "Mazurska jest kobietą!" - Realizacja: Telewizja POLSAT

NA kabaretonie byliśmy trzeci raz. (trzy lata z rzędu) i był to najsłabszy występ.Pomijając pogodę na którą organizator nie ma wpływu, słaba widoczność, brak telebimu, gigantyczne kolejki do toalety, mała ilość gastronomii, brak piwa. Co do samego "repertuaru" bywały już lepsze.
petarda, super zabawa
Fantastyczne
brak telebimów utrudniało oglądanie z tylnych rzędów progam ok ubaw po pachy
Gdyby nie deszcz i katering skazujący na popcorn lub zapiekanki, byłoby bardzo dobrze.
Jedyny minus dla pogody.Fajna impreza,jadę za rok!
spodziewałem się trochę większej ilości znanych kabaretów
To była już nasza piąta Mazurska Noc Kabaretowa i było super!!! Bawiliśmy się rewelacyjnie!!! Za rok będziemy znowu!!!
Jesteśmy rozczarowani.Skecze były stare.Jak za tą cenę i tak wielkie wydarzenie to panowie się nie wysilili prezentując to co już od roku jest znane.Amfiteatr robi wrażenie, a panowie policjanci bardzo szybko i sprawnie ''rozganiają'' tłum.
kabarety to nie festiwal piosenki, brak nowych skeczów,to co zostało przedstawione oglądaliśmy już wcześniej w telewizji
Niestety część występu popsuła nam pogoda...Rozkładanie parasolek w sytuacji niewielkiej różnicy poziomów miedzy rzędami-porażka!Wszystko zasłaniali!Skecze - bez zarzutu :)
SUPER!!!
Po tak rozreklamowanym składzie i transmisji w TV Polsat spodziwałam się lepszej zabawy. Neonówka rozczarowanie- skecz fajny, ale juz znany. Występ z Żarówkami - bez szału. pani Pakosińska - nuda. Całość miła, ale brakowało wiele do super zabawy. Uwaga do organizatorów - powinien byc zakaz wnoszenia parasoli - zasłaniają widoczność dla wielu osób siedzących wyżej. Iśc na występ i za 200-300 złotych oglądac cudzy parasol - słaba impreza. Mozna kupic plaszczprzeciwdeszczowy czy poncho - lepiej chroni od deszczu i nikomu nie przeszkadza
Rozczarowany widz 10.07.2019 10:26
Szczerze? jestem z Wami na mazurskiej już kilka lat i niestety z roku na rok jakość imprezy jest coraz słabsza:( z każdym rokiem jest coraz mniej gwiazd wielkiego formaty, a Ci są też jakoś specjalnie się nie wysilają, zazwyczaj są to tzw. odgrzewane kotlety. Poważnie zastanowię się nad uczestnictwem w przyszłym roku. Ostatnimi czasy Mazurska nie umywa się do innych imprez organizowanych w Polsce, a szkoda.
Wielki ubaw
Bardzo cieszył nas wyjazd do Mrągowa. Ogólnie impreza zorganizowana ok. atmosfera niezła. Zawiedzeni jesteśmy występem kabaretu neo-nówka (stary skecz, mierna piosenka). Pani Pakosińska bez polotu, mało ambitny tekst i występ.Dobry poziom i pochwała dla Pani Błachnio sympatyczne zachowanie po koncercie (rozdawała autografy i pozowała do fotek). Ocena 5 dla kabaretu Ani mru mru, nowe skecze, wykonanie profesjonalne. Brakowało nam indywidualności takich jak np; Pazura, Daniec, Grabowski, Gajos, Andrus
Amfiteatr nie ma zadaszenia a ceny biletów 200zł, za drogie jak na takie warunki.
Fantastycznie
Oprócz pogody wszystko było super.Byliśmy pierwszy raz na tym wydarzeniu.Jechaliśmy 5 godzin ale warto było.Wszystkie kabarety - zarówno te z "ekstra ligi" jak i te mniej znane-pokazały swoją wartość na baaardzo wysokim poziomie.Polecam aby zobaczyć Mazurską Noc Kabaretową na żywo.