Recenzje
Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Recenzje

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

1
To nie był dotychczas mi znany i lubiany HRABI,zastanawiałem się w którym momencie się śmiać.Widać że idą w komercję.Myślę że to był wypadek przy pracy.
Świetny Kabaret, jedyny w swoim rodzaju, uśmialiśmy się do łez. Dobrze wydane pieniądze i udany wieczór ;) Sala bardzo fajna , wszystko widac z kazdego fotela, fajna obsługa.
Hrabi jak zawsze dowcip na najwyższym poziomie.
Jak zwykle - Hrabi na najwyższym poziomie. Najlepszy polski kabaret.
Przepłakałam 2 godziny... ze śmiechu oczywiście. Są świetnymi kontynuatorami Potem. A Aśka - bezkonkurencyjna, brak słów na opisanie tego wulkanu energii, inteligencji, poczucia humoru, talentu wokalnego i dystansu do siebie.
Też Aśka, ale nie taka fajna 19.05.2019 17:50
Pani Asia Kołaczkowska wraz z kabaretem - genialna, fantastyczna, wspaniała. Dwie godziny wspaniałej zabawy, śmiania się z samego siebie z naszych wad i waszek. Kabaret Hrabi ma genialny dystans do siebie, do tego, że zmieniamy się, grubiejemy, starzejemy się, słowem do życia. Genialne widowisko na dobrym poziomie. Polecam!!!!
Klasa sama w sobie! Bardzo dobry wieczór! Polecam wszystkim bo warto. Kunszt, warsztat, spontaniczność!
Super zabawa, jak zwykle z Hrabi
Super. Hrabi to marka, nie dają kiepskich występów. Kontakt z publicznością niewiarygodny. Polecam!
Kabaret Hrabi nie zawiódł. Humor jakiego można się spodziewać po gigantach kabaretu. Joanna Kołaczkowska wymiata ze swym głosem.
Jak zwykle kupa nie wymuszonego śmiechu.
1