Recenzje
Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Recenzje

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

1
Świetna zabawa, dzieci (6 i 4 lata) były zachwycone! młodszy wnuk aż zaniemówił na czas występu, oglądał z otwartą buzią! Drugi raz na pewno też pójdziemy.
Cyrk godny polecenia .Polecam
Bardzo fajne przedstawienie ;)
Wystepy bardzo dobre. Zabraklo jednak wystepu iluzjonisty.
Wspaniała zabawa dla całej rodziny. 4-latek zachwycony. Poziom artystyczny występu (szczególnie akrobacji) zdecydowanie powyżej tego, co zapamiętałem z ostatniej wizyty w cyrku 25 lat temu. Jedyny zbędny element to spalinowy motocykl pod namiotem. Nic nie wnosi, rozprasza uwagę od świetnego występu i smrodzi. Reszta super.
Wartości rozrywkowo - artystycznej programu nie komentuje, bo każdy lubi coś innego. Natomiast uprzedzam wszytskich rodziców - Psi Patrol i Bumblebee, które królują na plakacie i przyciągają uwagę dzieciaków, to czysty zabieg marketingowy. Ekipa Psiego Patrolu, nie pojawia się w żadnej scence, poza paradą na rozpoczęciu i obecnością w przerwie, podczas której można sobie robić zdjęcia. Bumblebee pojawia się na jakieś 3min. Zwracam na to uwagę, bo w naszym wypadku Bumblebee to był głowny powód wybrania się na przedstawienie. Rozczarowanie dziecka - ogromne. Kolejna uwaga - za możliwość zrobienia sobie zdjęcia z bohaterami, własną komórką - trzeba zapłacić 20 zł. Ja rozumiem, że organizacja takiego przedsięwzięcia, to drogi temat, ale tak perfidne naciąganie rodziców pozostawia duży niesmak.
Bardzo fajne przedstawienie, Dzieciom się podobało, a dorośli absolutnie się nie nudzili. Polecam
Wspaniałe widowisko!
1